Najpredávanejšie

Oceľová kolobežka 16/12 "ACRA Hurricane zelená Oceľová kolobežka 16/12 "ACRA Hurricane zelená skladom > 100 ks 77,30 € s DPH
Silikónový olej na mazanie bežeckých pásov Silikónový olej na mazanie bežeckých pásov skladom > 100 ks 2,40 € s DPH
Hrudný pás k bežeckým pásom GB01 Hrudný pás k bežeckým pásom GB01 skladom > 50 ks 24,30 € s DPH

Značky (2)

Na stránku:

Zobrazených záznamov 1 - 5 z celkom 5

Cenový filtr:
2 €78 €

Hrudný pás k bežeckým pásom GB01

Hrudný pás k bežeckým pásom GB01

Hrudný pás SIGMA je vysielač tepovej frekvencie (TF) s dosahom cca 0,7 - 1 m, ktorý pracuje na nekódované frekvencii 5 kHz a je určený pre komunikáciu s fitness strojmi rôznych renomovaných výrobcov. Využitie hrudného pásu ako príslušenstvo k bežeckým pásom je v možnosti stanovenia maximálnej tepovej frekvencie, ktorá je určujúca pre režim bežeckého pásu - podľa vyššie tepovej frekvencie sa potom riadi rýchlosť a náklon bežeckého pásu cez ovládáací program, ktorý je súčasťou bežeckého pásu. Meranie tepovej frekvencie je použiteľné takmer pre všetky športové odvetvia. Sledovanie tepovej frekvencie napomáha optimalizovať výkon športovca, prípadne zaistí zónu TF pre individuálne potreby (efektívne spaľovanie tukov, udržiavacie kondičné cvičenie, získanie fyzickej kondície, atď. ...). V súčasnej dobe je najdokonalejším spôsobom meranie tepovej frekvencie snímaním srdcovej odozvy priamo z hrude cvičenca. Hrudný pás pôsobí ako katóda, ktorá sníma tieto odozvy a ďalej je ako vysielač posiela digitálnou formou k prijímaču (hodinky, počítač stroje ...). Tento princíp merania má presnosť takmer ako EKG. Pás je umiestnený cez hrudník (približne na strede hrudníka pod prsnými svalmi) a bezdrôtovo vysiela informáciu o tepovej frekvencii na displej bežeckého pásu. Ten podľa skutočnej výšky tepu zvyšuje alebo znižuje rýchlosť a náklon bežeckého pásu aby sa čo najviac blížila zvolenej tepovej frekvencii.

29,10 24,30 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-GB01

Silikónový olej na mazanie bežeckých pásov

Silikónový olej na mazanie bežeckých pásov

Silikónový olej v tube 20 ml slúži na mazanie otočných pásov a bežecký dosky bežeckých pásov. Svojimi výbornými mazacími účinkami znižuje trenie medzi behacom pásom a odpruženou podpernú doskou. Tým sa šetrí motor a všetky súčasti pohonu bežeckého pásu. Nástavec na tube umožňuje mazanie aj neprístupných miest Svojimi výbornými mazacími schopnosťami predlžuje životnosť mechanických častí bežeckého pásu vrátane motora. OLEJ môže byť použité aj PRE MAZANIE ostatných strojov VRÁTANE posilňovacej veži.

2,90 2,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-GB02

ACRA GB03 Hrudný pás k posilňovacím strojom

ACRA GB03 Hrudný pás k posilňovacím strojom

Hrudný pás ACRA je bezdrôtový vysielač tepovej frekvencie (TF) s dosahom cca 1 meter, ktorý pracuje na kódované frekvencii 2,4 GHz (systém Bluetooth) a je určený pre komunikáciu s fitness strojmi rôznych renomovaných výrobcov. Využitie hrudného pásu ako príslušenstvo k bežeckým pásom, rotopédom a ellipticalům je v možnosti stanovenia maximálnej tepovej frekvencie, ktorá je určujúca pre režim strojov - podľa vyššie tepovej frekvencie sa potom riadi rýchlosť a náklon bežeckého pásu cez ovládací program, ktorý je súčasťou bežeckého pásu alebo iného posilňovacieho stroja. U nás sa jedná o bežecké pásy GB4600, GB5000, GB6000, rotoped BC85E a elliptical BE92E. Meranie tepovej frekvencie je použiteľné takmer pre všetky športové odvetvia. Sledovanie tepovej frekvencie napomáha optimalizovať výkon športovca, prípadne zaistí rozsah tepovej frekvencie pre individuálne potreby (efektívne spaľovanie tukov, udržiavacie kondičné cvičenie, získanie fyzickej kondície, atď. ...). V súčasnej dobe je najdokonalejším spôsobom meranie tepovej frekvencie snímaním srdcového tepu priamo z hrude cvičenca. Hrudný pás sníma tieto odozvy a ďalej je ako vysielač posiela digitálnou formou k prijímaču (hodinky, počítač stroje ...). Pás je umiestnený cez hrudník (približne na strede hrudníka pod prsnými svalmi) a bezdrôtovo vysiela informáciu o tepovej frekvencii na displej bežeckého pásu. Ten podľa skutočnej výšky tepu zvyšuje alebo znižuje rýchlosť a náklon bežeckého pásu, aby sa čo najviac blížila nastavenej limitný tepovej frekvencii.

34,00 28,40 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-GB03

Oceľová kolobežka 16/12 "ACRA Hurricane oranžová

Oceľová kolobežka 16/12 "ACRA Hurricane oranžová

Kolobežka ACRA Hurricane v oranžovej farbe - Doporučené od 9 rokov, nosnosť 90 kg, Rám Hi-tech vystužená oceľ, Pneumatiky 16 "+ 12" nafukovacie, oceľové ráfiky. Stúpadlo 33 cm s protišmykovou úpravou, Brzdy 2 × "V" ALU - prezutie. Rozmery - d x š x v = 141 x 55 x 94 cm, hmotnosť 8,5 kg. Výška riadidiel možno nastaviť, na 85 - 91 cm (merané od zeme k rukovätiam).

92,80 77,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-CSK23-OR

Oceľová kolobežka 16/12 "ACRA Hurricane zelená

Oceľová kolobežka 16/12 "ACRA Hurricane zelená

Kolobežka ACRA Hurricane v zelenej farbe. Odporúčané od 9 rokov, nosnosť 90 kg, Rám Hi-tech vystužená oceľ, Pneumatiky 16 "+ 12" nafukovacie, oceľové ráfiky. Stúpadlo 33 cm s protišmykovou úpravou, Brzdy 2 × "V" ALU - prezutie. Rozmery - d x š x v = 141 x 55 x 94 cm, hmotnosť 8,5 kg. Výška riadidiel možno nastaviť, na 85 - 91 cm (merané od zeme k rukovätiam).

92,80 77,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-CSK23-ZE

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím