Běžecké boty NN 75 mm SKOL model Nordik, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení: Skol Nordik sedá, vel. 39.


Mohlo by Vás zaujímať

Bežecké lyže Skol univerzálné s hladkou sklznicou LST1/1

Bežecké lyže Skol univerzálné s hladkou sklznicou LST1/1

Bežecké lyže s dreveným jadrom, slisovaným z niekoľkých vrstiev, vhodné do stopy aj do neupraveného terénu. Vrchný prevedení CAP konštrukcia z plastu typu ABS. Sklznica - jemne brúsený extrudovaný polyethylen.Vystouplé hrany umožňujú korčuľovanie na upravených tratiach. 

41,60od 34,70 € s DPH

viac variant

Kód: 05-LST1/1-200

Bežecké lyže so šupinami - 160 cm

Bežecké lyže so šupinami - 160 cm

Bežecké lyže s dreveným jadrom, slisovaným z niekoľkých vrstiev, vhodné do stopy aj do neupraveného terénu. Vrchný prevedení CAP konštrukcia z plastu typu ABS. Sklznica - jemne brúsený extrudovaný polyetylén s protišmykovou úpravou - "šupinami". Vystúpené hrany umožňujú korčuľovanie na upravených tratiach - upozorňujeme, že korčuľovanie je kvôli šupinám ťažké. Lyže pri sklzu "drhnú". Dĺžka lyží je 160cm.

46,10 38,40 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-LST1S-150

Roztok smývací na vosk 800 ml LSV6

Roztok smývací na vosk 800 ml LSV6

Smývací roztok na vosky a nečistoty, 800 ml (balenie).

9,30 7,70 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-LSV6

Běžecké vázání Salomon SNS Profil Auto

Běžecké vázání Salomon SNS Profil Auto

Běžecké vázání Salomon SNS Profil AUTO Man - černá barva. Jedná se o systém SNS - Salomon. Vázání je určeno pro rekreační běžce a má automatické upínání po nášlapu, bota nemusí upnout do vázání pomocí rukou.Odepínání boty je také možné ve stoje zatlačením hůlkou na vypínání vázání bez nutnosti sklánět se k vázání - komfortní obsluha pro uživatele. Vázání je určeno pro boty s jednou upínací hrazdičkou!

31,80 26,50 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-LV9

Plastové sane Kamzík zelené

Plastové sane Kamzík zelené

Sane plastové KAMZÍK s popruhom na ťahanie a úložným priestorom v sedadle, určené pre rekreačný šport. Dĺžka od konca saní, ku koncu čierneho sedáku, je 77 cm. Celková dĺžka saní, činí 85 cm. K dispozícii vo farbe svietivo zelené, viď foto. Nosnosť 50 kg.

31,30 26,10 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-A2043-ZE

Lyžiarske okuliare BROTHER B276 - strieborné

Lyžiarske okuliare BROTHER B276 - strieborné

Lyžiarske okuliare pre dospelých SENIOR B276 - odolný a pružný rámček - strieborný, dvojitý vyklenutý spevnený zorník s trvalou antifog úpravou a UV filtrom v metalickej farbe - odolný proti poškriabaniu, pevná priľnavá jednovrstvová tesniaca pena po obvode okuliarov, veľkosť pre dospelých, balenie okuliarov je v priehľadné PE krabičke s farebnou potlačou. Rozmer okuliarov: šírka rámčeka 18 cm, výška rámu 11 cm, (merané stredom rámčeku). K dispozícii vo farbe striebornej, viď foto.

19,60od 16,30 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-B276

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím