Sáně celodřevěné tzv. rohačky s různobarevnými, textilními popruhy na sedáku a kovovými lyžinami. Délka 95 cm, určeno pro rekreační sport. Jedná se o tradiční výrobky od dlouholetých českých nebo slovenských výrobců. Tím je zaručena i kvalita a trvanlivost těchto výrobků. Popruh na tahání není součástí výrobku. Max. nosnost 60 kg. K dispozici s potahem viz foto. Barvu sedáku prosíme specifikovat v poznámce objednávky. ( Pokud nebude specifikováno barva sedáku bude náhodně vybrána ).


Mohlo by Vás zaujímať

Detský plastový snowboard - modrý

Detský plastový snowboard - modrý

Klzkom - detský snowboard plastový, určené pre rekreačný šport. Detský snowboard umožňuje zoznámiť sa so spôsobom lyžovania na snowboarde, prípadne ho využiť ako klasický klzák na snehu. Klzká je dlhá 69 cm a na šírku, má 18,5 cm (merané uprostred klzky). K dispozícii vo farbe modrej, viď foto.

4,20 3,50 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-A2033-MO

Bežecké topánky BOTAS LB05 na špeciálne viazanie BRN - vel. 47

Bežecké topánky BOTAS LB05 na špeciálne viazanie BRN - vel. 47

Bežecké topánky BOTAS pre rekreačné lyžovanie. Obuv je vyrobená zo špeciálnych syntetických materiálov, ktoré svojimi vlastnosťami zamedzujú prenikaniu vlhkosti do obuvi. Topánky v šedom prevedení - XC309, majú prekryté šnurovanie pružným neoprénom, ktoré optimálne obopína priehlavok a zabraňuje prenikaniu snehu a vlhkosti. Prevedenie modrej, prekrytie nemajú. Veľkosť 47. Topánka je určená na špeciálne viazanie BRN s jednou úzkou drážkou v podrážke. K dispozícii 2 ks v modrom prevedení a posledný 1 ks, v prevedení šedom. Farbu, je nutné špecifikovať v poznámke objednávky.

14,40 12,00 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-LB05-36

Lyžiarske okuliare-čierne B112

Lyžiarske okuliare-čierne B112

Lyžiarske okuliare JUNIOR B112 - odolný a pružný rámček - čierny, jednoduchý zorník s antifog úpravou a UV filtrom v oranžovej farbe, mäkká tesniaca pena po obvode okuliarov, juniorská veľkosť, balenie okuliarov je PE sáčok + visačka. Rozmer okuliarov: šírka rámika 16,5 cm, výška rámčeka 8,5 cm, (merané stredom rámčeku). K dispozícii vo farbe čiernej, viď foto.

9,60 8,00 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-B112-CRN

Bežecké viazanie Salomon SNS Profil Auto Woman

Bežecké viazanie Salomon SNS Profil Auto Woman

Bežecké viazanie Salomon SNS Profil AUTO - Woman - biele prevedenie. Ide o systém SNS - Salomon. Viazanie je určené pre rekreačných bežcov a má automatické upínanie po nášľapu, topánka nemusí upnúť do viazania pomocou rúk. Odopínanie topánky je tiež možné zatlačením paličky na vypínanie v stoji bez nutnosti skláňať sa k viazaniu - komfortná obsluha pre používateľov. Viazanie je určené pre topánky s jednou upínacie hrazdičkou!

28,30 23,60 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-LV9W

Acra sáně 125cm dřevěné A2042- rohačky

Acra sáně 125cm dřevěné A2042- rohačky

Sáně celodřevěné tzv. rohačky s různobarevnými, textilními popruhy na sedáku a kovovými lyžinami. Délka 125 cm, určeno pro rekreační sport. Jedná se o tradiční výrobky od dlouholetých českých výrobců. Tím je zaručena i kvalita a trvanlivost těchto výrobků. Popruh na tahání není součástí výrobku. Max. nosnost 90 kg. K dispozici s potahem v barvě modro-černé a červeno-černé. Prosíme o výběr barvyv poznámce objednávky.

85,90 71,60 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-A2042ROH

Twister bob plastový - modrý

Twister bob plastový - modrý

Bob plastový TWISTER s brzdami, určené pre rekreačný šport. Bob má rozmery 79 x 39 cm. K dispozícii vo farbe modrej, viď foto.

10,50 8,80 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-A2029-MO

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím