Dřevěná ohrádka na sáně. Součástí výrobku není žádné kování. Na saně se dají buď přišroubovat do rámu sedáku (zakoupením vhodných vrutů) nebo se dají upevnit stahovacími páskami na lyže, případně popruhy nebo řemínky. Ohrádka je vyráběná tradičním slovenským výrobcem.


Mohlo by Vás zaujímať

Lyžiarske okuliare, veľký zorník BROTHER B298 - čierne

Lyžiarske okuliare, veľký zorník BROTHER B298 - čierne

Lyžiarske okuliare pre dospelých B298 - súčasťou balenia sáčok pre jednoduché prenášanie okuliarov. Odolný a pružný rámik v čiernej farbe s veľkým zorníkom - jednoduchý vyklenutý spevnený zorník s trvalou antifog úpravou a UV filtrom v šedej farbe - odolný proti poškriabaniu, pevná priľnavá jednovrstvová tesniaca pena po obvode okuliarov, veľkosť pre dospelých. Balenie okuliarov je v priehľadnej PE krabičke s farebnou potlačou. Rozmer okuliarov: šírka rámčeka 17 cm, výška rámu 10 cm, (merané stredom rámčeku). K dispozícii vo farbe čiernej, viď foto.

22,00 18,40 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-B298-CRN

Lyže detské 70 cm červené

Lyže detské 70 cm červené

Detské zjazdové lyže plastové + plotové viazanie + plastové palice, dĺžka 70cm. Viazanie je prirobenia napevno. K dispozícii vo farbe červenej, viď foto.

20,80 17,30 € s DPH

skladom 1 - 5 ks

Kód: 05-LSP70-CRV

Plastkon Twister bob - žltý

Plastkon Twister bob - žltý

Bob plastový TWISTER s brzdami, určené pre rekreačný šport. Bob má rozmery 79 x 39 cm. K dispozícii vo farbe žltej, viď foto.

29,30 24,40 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-A2029-ZL

Plastové sane Kamzík červené

Plastové sane Kamzík červené

Sane plastové KAMZÍK s popruhom na ťahanie a úložným priestorom v sedadle, určené pre rekreačný šport. Dĺžka od konca saní, ku koncu čierneho sedáku, je 77 cm. Celková dĺžka saní, činí 85 cm. K dispozícii vo farbe červenej, viď foto. Nosnosť 50 kg.

31,30 26,10 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-A2043-CRV

ACRA LSS/S-160 Běžecké lyže šupinaté s vázáním SNS

ACRA LSS/S-160 Běžecké lyže šupinaté s vázáním SNS

Kvalitní běžecké lyže Skol šupinaté s dřevěným jádrem v délce 160 cm a s namontovaným vázáním systému Salomon. Jedná se o rekreační model lyží se šířkou 45 mm. Lyže ns šupinami umožňují lyžování pouze klasickou technikou! Vázání typu SNS je jedno ze dvou nejrozšířenějších typů. Jedná se o velmi kvalitní lyže v dané cenové kategorii, určené pro rekreační lyžování. Jedná se o lyže s šupinami v provedení Biathlon a Touring GT.

74,90od 62,40 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-LSS/S-190

Rottefella NNN je vhodné pre topánky Alpina, Skol,

Rottefella NNN je vhodné pre topánky Alpina, Skol,

Rottefella BASIC nový typ - bude v predaji od DECEMBRA - farba bielo-čierna. Ide o systém NNN. Viazanie je určené pre rekreačných bežcov a má automatické upínanie po nášľapu, topánka nemusí upnúť do viazania pomocou rúk. Odopínanie topánky je tiež možné zatlačením paličky na vypínanie v stoji bez nutnosti skláňať sa k viazaniu - komfortná obsluha na rozdiel od viazania DINO, kde sa všetko musí robiť pomocou rúk.

27,40 22,90 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-LV6

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím