Potištěný míč gumový - Fotbalové kluby - pevná hmota na kopání - sleva 15% - lehké povrchové vady. Průměr míče je 230 mm, míče jsou velmi odolné pro hru. K dispozici již pouze v provedení - LIVERPOOL! Typ míče prosíme specifikovat v poznámce objednávky.

 

  • průměr 230mm
  • pevná hmota na kopání
  • LIVERPOOL


Mohlo by Vás zaujímať

Volejbalové nákoleníky (chrániče) anatomické BROTHER vel. S

Volejbalové nákoleníky (chrániče) anatomické BROTHER vel. S

Nákolenníky volejbalové anatomické, veľkosť S dodávame v dvoch farebných kombináciách - bielo-červená (viď. Foto) a bielo-modrá. Priečne červenej (modré) pruhy zabraňujú kĺzanie po podlahe. Textilný materiál je odolný proti predieranie. Vnútorná mäkká výplň spoľahlivo chráni kolená pred narazením, nezabraňuje možným úrazom pri nekontrolovaných pádoch. Odporúčané pre veľkosť postavy od 140 do 160 cm.

7,90 6,60 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-F8022-M

Omotávka na florbalové hokejky

Omotávka na florbalové hokejky

Omotávka na florbalové palice je vhodná pre všetky typy florbalových hokejok. Materiál vinytol. K dispozícii vo farbe modrej s čiernym žíhaním, čiernej, bielej a červenej. Farbu prosíme špecifikovať v poznámke objednávky.

3,80 3,10 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-H050

ACRA 13/275 Míč volejbalový licenční F.C.JUVENTUS

ACRA 13/275 Míč volejbalový licenční F.C.JUVENTUS

Míč volejbalový licenční F.C.JUVENTUS šitý. Materiál: třívrstvé PVC, hmotnost : 270+/-10g. Jedná se o šitý míč pro rekreační hru.,

9,60 8,00 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 04-13/275

Florbalová hůl BROTHER  TORNADO 99 cm ľavá

Florbalová hůl BROTHER TORNADO 99 cm ľavá

Florbalová palica Tornado - BROTHER - zložená sklolaminátová žrď, plastová lopatka Cobra, dĺžka 99 cm, ľavá. Niektoré palice môžu byť ešte 95 cm. Je potrebné vybrať požadovanú dĺžku pri objednaní.

16,40 13,60 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-H052/LE

Kinezio tape 2,5x5 m žltý D71

Kinezio tape 2,5x5 m žltý D71

Kinesiologický tejp 2,5 cm x 5 m je špeciálne navrhnutá pružná páska zo zmesi 85% špeciálnej bavlny a 15% pružnej hmoty Spandex pre použitie pri kinesiologickém tejpovaní. Užší tejp sa používajú pre zaoblené tejpovania - napr. Okolo kolena, lakťov a pod., Kde sa široký tejp zle aplikuje. Ďalej sa používajú pri tejpovaní v užších častiach tela - napr. Zápästia alebo pri lokálnych boilestech menšieho rozsahu. Tejp je vodeodolný - umožňuje plnohodnotné použitie aj pri styku s vodou - pre vonkajšie aj vodné športy. Pritom je zároveň priedušný, aby nedochádzalo k nadmernému poteniu pokožky pod ním po aplikácii. Lepidlo je vyrobené z NEALERGENNÍHO polyuretánu, ktorý neobsahuje žiadny latex alebo iné chemické prímesi. Tejp po aplikácii zaisťujú plný rozsah pohybu, nijako ho neobmedzujú. Tejp má elasticitu 170 - 180%, čím zaručuje poddajnosť pri zachovaní stáleho napätia na tele. Elasticita tejpu je rovnaká ako je elasticita pokožky. Funkcia tejpu je založená na princípe povzbudenie, aktiváciu nervovej a obehovej sústavy, ktorá pozitívne ovplyvňuje muskuloskeletárne a lymfatickú sústavu. Po nalepení tejp zvyšuje prúdenie lymfatického a krvného obehu, zároveň dochádza k zníženiu tlaku na cievy a stimuluje kožné receptory. Všetky tieto faktory pozitívne ovplyvňujú a urýchľujú proces hojenia. Nespornou výhodou kinesiologického tejpu je šetrnosť ku koži a možnosť pohodlnej aplikácie bez obmedzenia, a to celodenne. Odporúčaná aplikácia je 4-5 dní pre jedno nalepenie tejp. Kinezio tejp je využívaný nielen športovci, ale aj fyzioterapeutov, chiropraktikov a lekári z mnohých odborov.

2,30 1,90 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D71-ZL

Florbalová loptička certifikovaná Precision

Florbalová loptička certifikovaná Precision

Certifikovaná Floorbalová loptička PRECISION Pro League, IFF certifikovaná. Momentálne k dispozícii vo farbách viď foto. Farbu je nutné špecifikovať v poznámke objednávky. Farby loptičiek sa v priebehu sezóny môžu meniť. Vysoko kvalitný loptička pre všetky súťaže.

2,10 1,70 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-H078

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím