Značky (23)

Na stránku:

Zobrazených záznamov 73 - 96 z celkom 1665

Odstranit filtr parametrů
Cenový filtr:
0 €1 200 €

Posilňovacie krúžky - 1 pár v blistri

Posilňovacie krúžky - 1 pár v blistri

Gumové silíc prstov - 2 ks v blistri. Slúži na posilňovanie prstov a predlaktia. Základný materiál je transparentný polyuretán. Doporučené deťom a ženám z dôvodu menšieho priemeru než sú klasické silice - 7 cm.

2,00 1,70 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D05/1

Masážne krúžky - 1 pár v blistri

Masážne krúžky - 1 pár v blistri

Masážne krúžky - 2 ks, v blistri. Okrem masážou výstupky po celom obvode krúžkov tiež slúži na posilňovanie prstov a predlaktia. Materiál je priehľadný polyuretán. Doporučené deťom a ženám z dôvodu menšieho priemeru než sú klasické silice - 7 cm.

2,00 1,70 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D05/2

Brzdy k bobom

Brzdy k bobom

Náhradné brzdy - 1 pár k bobom Twister, Cyclone a UFO. Nutné špecifikovať v objednávke, pre ktoré bôby sú brzdy potreba.

2,20 1,90 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-D08

Nosič lyží a palíc D09

Nosič lyží a palíc D09

Plastový nosič lyží a palíc - 1 pár. Vhodný pre bežecké lyže a prípadne užšie detské zjazdové lyže. K dispozícii vo farbe modrej, čiernej, zelenej a žltej. Farbu je nutné špecifikovať v poznámke objednávky.

1,60 1,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D09

Navijak na permanentku D10

Navijak na permanentku D10

Navijak na permanentku. K dispozícii v rôznych farbách. (Žltá farba je momentálne nedostupný)

1,40 1,20 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D10

Pásik na upínanie lyží 30cm D11

Pásik na upínanie lyží 30cm D11

Textilný pásik na upínanie lyží - upínanie na dva plastové krúžky - 1 pár, rôzne farby, dĺžka 30cm.

1,30 1,10 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D11

Pásik na upínanie lyží 45,5 cm D12

Pásik na upínanie lyží 45,5 cm D12

Textilné pásky na upínanie bežeckých lyží - 1 pár, na pracku. Dĺžka opasku vrátane pracky, je 45,5 cm. Šírka pásky - 2 cm. K dispozícii vo farbe čiernej, viď foto.

1,80 1,50 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D12

Posilňovacie koliesko 18,5 cm

Posilňovacie koliesko 18,5 cm

Posilňovacie koliesko je fitness posilňovací pomôckou. Priemer kolieska, je 18,5 cm. Balenie je v papierovej krabici. Slúži na posilňovanie rúk, brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie tela.

6,20 5,20 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D14

Švihadlo s počítadlom 2,75 m

Švihadlo s počítadlom 2,75 m

Švihadlo s počítadlom - 2,8 m dlhé. Ide o pomôcku na kondičné cvičenie. Pri každom skoku sa počet skokov nasčítává. Rozpätie počítadla od 0 do 999. Švihadlo je pomôckou pre kondičné cvičenie. Pravidelným používaním sa zlepšuje krvný obeh, napomáha zlepšeniu metabolizmu, tým aj redukciu hmotnosť a spevňuje postavu. Švihadlo je balené v potlačenej krabičke.

3,60 3,00 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D15

Švihadlo fitness  D15/1

Švihadlo fitness D15/1

Fitness švihadlo má splietané silné lano z bielej viskózy. pre zabezpečenie dobrej funčknosti pre klasenia je lano (okrem vyššej hmotnosti zaisťujúce zotrvačnosť pri klasenia) uložené v kovových sponách a kovové spony sú aj v drevených lakovaných rukovätiach. Švihadlo je pomôckou pre kondičné cvičenie. Pravidelným používaním sa zlepšuje krvný obeh, napomáha zlepšeniu metabolizmu, tým aj redukciu hmotnosť a spevňuje postavu. Švihadlo je balené v potlačenej krabičke..

2,80 2,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D15/1

Vzpieračský pás kožený, vel.XXL - 130 cm

Vzpieračský pás kožený, vel.XXL - 130 cm

Vzpieračský pás BROTHER - kožený vo veľkosti XXL, dĺžka pásu je 130 cm, slúži na spevnenie bedrovej chrbtice pri zdvíhaní bremien a pri posilňovaní. Šírka pásu, v najširšom mieste, činí 15,5 cm. (Pás je fyzicky označený ako veľkosť XL, ale skôr zodpovedá veľkosti XXL)

24,00od 20,00 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-D16-M

Hula hoop obruč 88cm

Hula hoop obruč 88cm

Fitness obruč farebná s priemerom 88 cm sa skladá z ôsmich dielov v štyroch farbách, ktorých vzájomným prepojením sa obruč vytvorí. Výhoda je vo skladnosti. Ak potrebujete, môžete obruč po cvičení ľahko rozložiť na diely a uložiť. Fitness obruče sú ideálne fitnes pomôckou, vďaka ktorej docielite efektívneho posilnenie celého tela, pretože hmotnosť obruče je 370 g. Pomocou týchto obručí sa zbavíte prebytočného tuku na problémových partiách. Fitness obruče pozitívne pôsobí na funkciu bedier, kríže a celej oblasti chrbtice. Zároveň výstupky na vnútornej strane obruče zaisťujú masáž chrbta a bokov. Pravidelným cvičením s obručou zbavujete Vaše telo prebytočného tuku na problémových partiách ako sú brucho, zadok, boky a nohy. Krúživým pohybom s Hula Hoop obručou pozitívne ovplyvňujete funkciu bedier, kríže a celej oblasti chrbtice. Pravidelným cvičením s obručou docielite účinného posilňovania celého tela. Vďaka priemeru 88 cm možno fitnes obručou možno tiež proskakovat a slúži tak podobne ako švihadlo. Tým sa jej využitie pre rôzne cvičenia ešte zvýši. Technický popis: odolná 8 dielna obruč z rôznofarebného polypropylénu univerzálny cvičebná pomôcka k posilňovaniu celého tela, priemer obruče: 88 cm, hmotnosť: 370 g

5,50 4,60 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D40

Fitness set rehabilitačný

Fitness set rehabilitačný

Fitness rehabilitačné sada obsahuje gymnastickú loptu 65 cm, overball 26cm, masážne loptička 7,5cm, gumový expander 8x10x1200mm. Balenie je v potlačenej farebnej krabici. Skladba výrobkov je vhodná pre rôzne fitness a rehabilitačné cvičenia.

16,00 13,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D45

Fitness (sada) sít pre posilňovanie a rehabilitáciu D46

Fitness (sada) sít pre posilňovanie a rehabilitáciu D46

Fitness set univerzálny obsahuje gymnastickú loptu 65 cm, posilňovacie koliesko, gumový expander 7x11x1200mm, dvojčinná pumpička 25cm, švihadlo. Balenie je v potlačenej farebnej krabici. Skladba výrobkov umožňuje rôznorodé využitie na cvičenie v domácich podmienkach.

19,20 16,00 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D46

Závesné posilňovacie popruhy (zjednodušenej TRX)

Závesné posilňovacie popruhy (zjednodušenej TRX)

Závesné posilňovacie popruhy (zjednodušenej TRX) sú multifunkčné posilňovacie pomôcka slúžiaca na kondičné cvičenie aj k intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela aj k rôznym balančnom cvičeniam za pomoci napr. Bosov ballu, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o jednoduchšiu vykonaní TRX popruhov, v našej ponuke je aj dokonalejšie výrobok pod označením D51. Balenie popruhov je v potlačenej papierovej krabičke. Závesné posilňovacie popruhy na posilňovanie rúk, nôh, hrudných a brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie celého tela. Systém sa skladá z popruhov (s možnosťou jednoduchého nastavenia 4 rôznych dĺžok pomocou spôn), ktoré možno ľahko uchytiť na strom či iný oporný bod, prípadne provizórne do dverí - pomocou karabíny ukotvené buď priamo vo dverách alebo v prvom oku popruhu, aby upnutie sa zabezpečilo zdvojeným popruhom. Dĺžka voľne ložených popruhov je 150 cm (merané bez karabíny a k úchytom). Celková dĺžka popruhov vrátane upínacie karabíny je 180 cm. Konce popruhov sú opatrené mäkkými úchopy pre ruky a nohy. Jednoduchý, ale veľmi efektívny systém posilňovanie vlastnej hmotnosti tela sa stal rýchlo veľmi obľúbeným druhom posilňovania u všetkých typov používateľov hlavne pre svoju vysokú účinnosť a nízke obstarávacie náklady. Po jednoduchej inštalácii umožňuje maximálne efektívne posilňovať svalstvo celého tela. Hlavnými prednosťami posilňovacích popruhov je vysoká účinnosť, minimálne rozmery a nízke obstarávacie náklady. Účinnosť cvičenia sa dá zvýšiť použitím záťažové vesty a podobne. Hlavnou výhodou popruhov je: jednoduchý a účinný posilňovací systém pomocou vlastnej hmotnosti tela kvalitné popruhy s nosnosťou 150 kilogramov konce popruhov opatrené mäkkými úchopy pre ruky jednoduchá a rýchla inštalácia kdekoľvek Ide o univerzálny systém umožňujúci pomerne jednoduché použitie v domácnosti i kdekoľvek vonku v prírode aj na športoviskách. Ak vyžadujete dokonalejšie pomôcku, v našej ponuke sú drahšie popruhy, ktorých použitie je komfortnejšie a sú dokonalejšie prepracované vo všetkých detailoch.

17,70 14,80 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D50

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy)

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy)

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) sú viacúčelový posilňovacie a rehabilitačné pomôckou slúžiace na kondičné cvičenie aj k intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela aj k rôznym balančnom cvičeniam za pomoci napr. Bosov ballu, balančných dosiek, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o dokonalejší model popruhov vybavený kovovými prackami na nastavenie dĺžky popruhov (až do maximálnej dĺžky 245 cm), kovovou karabínou na ľahké a rýchle upevnenie. Dĺžka dielu s koncovkou na uchytenie do dverí je 20 cm. Popruhy s držadlami sa vešajú na upínací popruh, ktorý umožňuje obmedzenú pohyblivosť spojeného popruhu s madlami. Tým sa dá nastaviť nerovnomerné zaťaženie na končatiny - jedna zaberá vždy skôr ako druhá, ak sú v nerovnováhou (posunutím jedného madla vyššie sa druhé automaticky dostane do nižšej polohy na upínacom popruhu). Balenie je textilnom vrecúšku na trvalé uloženie popruhov a v potlačenej papierovej krabičke. Multifunkčné závesné posilňovacie popruhy na posilňovanie rúk, nôh, hrudných a brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie celého tela. Závesný posilňovací systém predstavuje viacúčelový posilňovač fungujúci na princípe posilňovanie vlastnou hmotnosťou. Systém sa skladá z popruhov, ktoré možno ľahko uchytiť do dverí, na strom či iný oporný bod. Konce popruhov sú opatrené mäkkými úchopy pre ruky a nohy. Jednoduchý, ale veľmi efektívny systém posilňovanie vlastnej hmotnosti tela sa stal rýchlo veľmi obľúbeným druhom posilňovania u všetkých typov používateľov hlavne pre svoju vysokú účinnosť a nízke obstarávacie náklady. Po jednoduchej inštalácii umožňuje maximálne efektívne posilňovať svalstvo celého tela. Hlavnými prednosťami posilňovacích popruhov je vysoká účinnosť, minimálne rozmery a nízke obstarávacie náklady. Účinnosť cvičenia sa dá zvýšiť použitím záťažové vesty a podobne. Hlavnou výhodou popruhov je: jednoduchý a účinný posilňovací systém pomocou vlastnej hmotnosti tela kvalitné popruhy s nosnosťou 150 kilogramov a viac konca popruhov opatrené mäkkými úchopy pre ruky jednoduchá a rýchla inštalácia kdekoľvek Ide o univerzálny systém umožňujúci jednoduchú inštaláciu v domácnosti a kdekoľvek vonku v prírode i na športoviskách.

22,00 18,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D51

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) s kladkou

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) s kladkou

Multifunkčný závesný posilňovací systém TRX s kladkou sú mnohými účelovú posilňovacie a rehabilitačné pomôckou slúžiace na kondičné cvičenie aj k intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela aj k rôznym balančnom cvičeniam za pomoci napr. Bosov ballu, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o najprepracovanejší model, kovovou karabínou na jednoduché a rýchle upevnenie a hlavne s vstavanou kladkou na upínacom popruhu, ktorá umožňuje oveľa variabilnejšie cvičenie s možnosťou striedavého posilňovanie nie soupažného ako pri pevných popruhov. Popruhy s držadlami sa vešajú na kovovú kladku s lankom s dĺžkou 121 cm, ktorý umožňuje plnú pohyblivosť lankom spojených popruhov s madlami. Tým sa dá nastaviť nerovnomerné zaťaženie na končatiny - jedna zaberá vždy skôr ako druhá, ak sú v nerovnováhou (posunutím jedného madla vyššie sa druhé automaticky dostane do nižšej polohy na upínacom popruhu). Táto možnosť aj naďalej rozširuje variabilitu cvičenia. Popruhy sa dajú používať ako pevné popruhy. Tiež je možné na jeden koniec upevniť napr. Kettlebell a posilňovať cez kladku ako na posilňovacie veži. To ešte viac rozširuje variabilitu použitia tohto typu TRX popruhov. Balenie je textilnom puzdre na trvalé uloženie popruhov a v potlačenej papierovej krabičke. Multifunkčné závesné posilňovacie popruhy s kladkou na posilňovanie rúk, nôh, hrudných a brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie celého tela. Závesný posilňovací systém predstavuje viacúčelový posilňovač fungujúci na princípe posilňovanie vlastnou hmotnosťou. Systém sa skladá z pohyblivej kladky a popruhov, ktoré možno ľahko uchytiť do dverí, na strom či iný oporný bod. Konce popruhov sú opatrené mäkkými úchopy pre ruky a nohy. Jednoduchý, ale veľmi efektívny systém posilňovanie vlastnej hmotnosti tela sa stal rýchlo veľmi obľúbeným druhom posilňovania u všetkých typov používateľov hlavne pre svoju vysokú účinnosť a nízke obstarávacie náklady. Po jednoduchej inštalácii umožňuje maximálne efektívne posilňovať svalstvo celého tela. Hlavnými prednosťami posilňovacích popruhov je vysoká účinnosť, minimálne rozmery a nízke obstarávacie náklady. Účinnosť cvičenia sa dá zvýšiť použitím záťažové vesty a podobne. Hlavnou výhodou popruhov je: jednoduchý a účinný posilňovací systém pomocou vlastnej hmotnosti tela kvalitné popruhy s nosnosťou 200 kilogramov konce popruhov opatrené mäkkými úchopy pre ruky jednoduchá a rýchla inštalácia kdekoľvek Ide o univerzálny systém umožňujúci jednoduchú inštaláciu v domácnosti a kdekoľvek vonku v prírode aj na športoviskách .

24,00 20,00 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D53

Posilňovacie vrece (bag, valec) 20 kg

Posilňovacie vrece (bag, valec) 20 kg

Posilňovacie vrece 20 kg so štyrmi úchopy ACRASPORT - jeho použitie je vhodné pre kondičné cvičenie pre rôzne druhy športu a pre cvičenie na balančných podložkách. Posilňovacie vrecia možno tiež využiť na vylepšenie fyzickej kondície. Posilňovací vak má štyri madlá na držanie v rôznych pozíciách pri cvičení. Výhodou vreca je okamžitá príprava na použitie tréning, mobilnosť záťaže, rôzne varianty úchopu a tiež ľahká skladovateľnosť. To všetko robí z posilňovacieho vreca výbornú mobilné pomôcku pre kondičný aj špeciálny tréning a kondičnú prípravu pre rôzne druhy športov. Ide o vhodný doplnok pre balančné cvičenia, pri cvičeniach dynamickej sily, nácviku rovnováhy. Navyše voľnejšie popruhy s madlami posilňovacieho vrecia umožňujú meniť šírku a spôsob úchopu. To umožňuje rozšíriť množstvo variantov cvikov a posilňovanie rôznych svalov na tele. Posilňovacie vrecia umožňujú funkčné zapojenie svalov v rámci pohybov celého tela. Pri cvičení s posilňovacím vrecom ACRASPORT a zároveň použitím balančných podložiek - balančné vankúšik, balančné doska alebo väčšie balančné loptu s plastovou doskou - tzv. Bosov ball dochádza k výraznému zvýšeniu intenzity cvičenia, pretože pri udržiavaní tela na balančné podložke v rovnovážnom stave dochádza k zapájaní veľkého množstvo ďalších svalov, ktoré by inak v statickej polohe na pevnom podklade zapojené vôbec neboli. Posilňovacie vrece sa používa pre tréning silových športov, bojových športov, kde sa vyžaduje stabilné rovnováha tela a zároveň výbušná sila, ale aj pre nácvik postoja na zjazdových lyžiach, rotácie a stabilný postoj v rovnovážnej polohe pre golf, tenis, dynamická cvičenia nôh napr. Pre volejbal aj pre mnoho ďalších druhov športov. Technický popis: Vrece je vyrobený z kvalitného nylonového materiálu so zvýšenou odolnosťou proti pretrhnutiu: Vlastnosti vrecia: - mobilné úchopy s plastovými madlami - štyri popruhy sú po obvode, dva sú na bokoch vrecia - dĺžka vrecia je 55 cm, priemer vreca je 22 cm pre všetky hmotnosti - vnútorná výplň: bavlnená priadza + piesok, ktorý vytvára celkovú záťaž - výhodou je veľká variabilita cvičenie vo všetkých smeroch, pod akýmkoľvek uhlom a v akejkoľvek polohe - pohyblivosť záťaže v uzavretom priestore vojne kladie pri cvičení ďaleko väčšie nároky na koordináciu a rovnováhu než pri samotnej prevádzkovaní konkrétneho športu - použitím balančných podložiek pri naťahovacích cvičeniach s vrecom prináša podstatne väčšia účinnosť cvičenia ako ich klasické formy - použitím vreca je možnosť precvičenie takmer všetkých svalových skupín na tele - voliteľná záťaž umožní stanovenie optimálnej intenzity cvičenia. Vrece je k dispozícii vo farbe modrej viď foto.

55,20 46,00 € s DPH

skladom 1 - 5 ks

Kód: 05-D62

Podtejpovací páska 7 x 27 m

Podtejpovací páska 7 x 27 m

Páska pod tejp je ultratenká, ľahká, mäkká a elastická páska z porézneho polyutetanu s antialergénnymi vlastnosťami. Nedráždi pokožku pri aplikovaní a používa sa predovšetkým ako podklad pre tejpování. Okrem toho má aj iné možnosti využitia, čo je popísané nižšie. Pri tejpování tvorí medzivrstvu medzi tejpom a kožu, chráni tak kožu pred priamym kontaktom s tejpom / lepidlom. Používa sa predovšetkým pri častej aplikácii tejpu. Oceníte hlavne pri strhávanie tejpu, kedy chráni ako pokožku tak ochlpenia. Podtejp dobre odvádza vodu a neabsorbuje vlhkosť. Pokožka tak zostáva dlhšie suchá a tejp lepšie držia fixáciu aj tvar. Páska sa vyrába v mnohých farebných variantoch - TREBA FARBU špecifikovať - ​​biela, béžová (telová), oranžová, žltá, svetlo-ružová, tmavo-ružová, podľa fotografie. Standartní šírka je 7 cm pri dĺžke 27 m. Hlavné funkcie pásky pod tejp: - ochrana kože pri tejpovaní - fixácia - napomáha spevneniu končatín namiesto bandážou alebo pružných ovínadiel - elegantná úprava vlasov alebo účesu (šport) - pásku možno využiť ako ozdobnou sťahovacie pásky do vlasov, ktorá sa k vlasom nepriľne.

3,70 3,10 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D76

Bandáž na členok

Bandáž na členok

Neoprénová bandáž EFFEA - členok. K dispozícii vo veľkostiach 1x S, 1x L, a 2 ks vo veľkosti XL. Slúži k spevneniu členku a k ochrane pred prechladnutím. Veľkosť prosíme špecifikovať v poznámke objednávky.

5,20 4,40 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-F790

Kriketová loptička gumová

Kriketová loptička gumová

Kriketová loptička gumový 150g. Vhodný pre školy.

2,60 2,20 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-G03

Loptička kriketová kožená

Loptička kriketová kožená

Loptička kriketová - koža 150g - klasický typ šitie koženého loptičky. Vhodný pre školy a pre tréningové účely.

5,30 4,40 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-G02

Granát gumový tréninkový

Granát gumový tréninkový

Granát gumový tréningový má oficiálne hmotnosť 350g. Tradičné atletická pomôcka pre výučbu.

2,40 2,00 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-G01

Beach ball/plážový tenis G15/914

Beach ball/plážový tenis G15/914

Plážový tenis-Beach ball - hra obsahuje 2 plastové pálky odolné proti poveternostným vplyvom + plastový loptička.

4,10 3,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-G15/914

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím