Značky (23)

Na stránku:

Zobrazených záznamov 73 - 96 z celkom 1640

Odstranit filtr parametrů
Cenový filtr:
0 €1 225 €

Posilňovacie koliesko 18,5 cm

Posilňovacie koliesko 18,5 cm

Posilňovacie koliesko je fitness posilňovací pomôckou. Priemer kolieska, je 18,5 cm. Balenie je v papierovej krabici. Slúži na posilňovanie rúk, brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie tela.

6,30 5,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D14

Švihadlo fitness D15/1

Švihadlo fitness D15/1

Fitness švihadlo má splietané silné lano z bielej viskózy. pre zabezpečenie dobrej funčknosti pre klasenia je lano (okrem vyššej hmotnosti zaisťujúce zotrvačnosť pri klasenia) uložené v kovových sponách a kovové spony sú aj v drevených lakovaných rukovätiach. Švihadlo je pomôckou pre kondičné cvičenie. Pravidelným používaním sa zlepšuje krvný obeh, napomáha zlepšeniu metabolizmu, tým aj redukciu hmotnosť a spevňuje postavu. Švihadlo je balené v potlačenej krabičke..

2,90 2,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D15/1

Hula hoop obruč 88cm

Hula hoop obruč 88cm

Fitness obruč farebná s priemerom 88 cm sa skladá z ôsmich dielov v štyroch farbách, ktorých vzájomným prepojením sa obruč vytvorí. Výhoda je vo skladnosti. Ak potrebujete, môžete obruč po cvičení ľahko rozložiť na diely a uložiť. Fitness obruče sú ideálne fitnes pomôckou, vďaka ktorej docielite efektívneho posilnenie celého tela, pretože hmotnosť obruče je 370 g. Pomocou týchto obručí sa zbavíte prebytočného tuku na problémových partiách. Fitness obruče pozitívne pôsobí na funkciu bedier, kríže a celej oblasti chrbtice. Zároveň výstupky na vnútornej strane obruče zaisťujú masáž chrbta a bokov. Pravidelným cvičením s obručou zbavujete Vaše telo prebytočného tuku na problémových partiách ako sú brucho, zadok, boky a nohy. Krúživým pohybom s Hula Hoop obručou pozitívne ovplyvňujete funkciu bedier, kríže a celej oblasti chrbtice. Pravidelným cvičením s obručou docielite účinného posilňovania celého tela. Vďaka priemeru 88 cm možno fitnes obručou možno tiež proskakovat a slúži tak podobne ako švihadlo. Tým sa jej využitie pre rôzne cvičenia ešte zvýši. Technický popis: odolná 8 dielna obruč z rôznofarebného polypropylénu univerzálny cvičebná pomôcka k posilňovaniu celého tela, priemer obruče: 88 cm, hmotnosť: 370 g

5,60 4,70 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D40

Fitness set rehabilitačný

Fitness set rehabilitačný

Fitness rehabilitačné sada obsahuje gymnastickú loptu 65 cm, overball 26cm, masážne loptička 7,5cm, gumový expander 8x10x1200mm. Balenie je v potlačenej farebnej krabici. Skladba výrobkov je vhodná pre rôzne fitness a rehabilitačné cvičenia.

16,40 13,60 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D45

Fitness (sada) sít pre posilňovanie a rehabilitáciu D46

Fitness (sada) sít pre posilňovanie a rehabilitáciu D46

Fitness set univerzálny obsahuje gymnastickú loptu 65 cm, posilňovacie koliesko, gumový expander 7x11x1200mm, dvojčinná pumpička 25cm, švihadlo. Balenie je v potlačenej farebnej krabici. Skladba výrobkov umožňuje rôznorodé využitie na cvičenie v domácich podmienkach.

19,60 16,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D46

Závesné posilňovacie popruhy (zjednodušenej TRX)

Závesné posilňovacie popruhy (zjednodušenej TRX)

Závesné posilňovacie popruhy (zjednodušenej TRX) sú multifunkčné posilňovacie pomôcka slúžiaca na kondičné cvičenie aj k intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela aj k rôznym balančnom cvičeniam za pomoci napr. Bosov ballu, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o jednoduchšiu vykonaní TRX popruhov, v našej ponuke je aj dokonalejšie výrobok pod označením D51. Balenie popruhov je v potlačenej papierovej krabičke. Závesné posilňovacie popruhy na posilňovanie rúk, nôh, hrudných a brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie celého tela. Systém sa skladá z popruhov (s možnosťou jednoduchého nastavenia 4 rôznych dĺžok pomocou spôn), ktoré možno ľahko uchytiť na strom či iný oporný bod, prípadne provizórne do dverí - pomocou karabíny ukotvené buď priamo vo dverách alebo v prvom oku popruhu, aby upnutie sa zabezpečilo zdvojeným popruhom. Dĺžka voľne ložených popruhov je 150 cm (merané bez karabíny a k úchytom). Celková dĺžka popruhov vrátane upínacie karabíny je 180 cm. Konce popruhov sú opatrené mäkkými úchopy pre ruky a nohy. Jednoduchý, ale veľmi efektívny systém posilňovanie vlastnej hmotnosti tela sa stal rýchlo veľmi obľúbeným druhom posilňovania u všetkých typov používateľov hlavne pre svoju vysokú účinnosť a nízke obstarávacie náklady. Po jednoduchej inštalácii umožňuje maximálne efektívne posilňovať svalstvo celého tela. Hlavnými prednosťami posilňovacích popruhov je vysoká účinnosť, minimálne rozmery a nízke obstarávacie náklady. Účinnosť cvičenia sa dá zvýšiť použitím záťažové vesty a podobne. Hlavnou výhodou popruhov je: jednoduchý a účinný posilňovací systém pomocou vlastnej hmotnosti tela kvalitné popruhy s nosnosťou 150 kilogramov konce popruhov opatrené mäkkými úchopy pre ruky jednoduchá a rýchla inštalácia kdekoľvek Ide o univerzálny systém umožňujúci pomerne jednoduché použitie v domácnosti i kdekoľvek vonku v prírode aj na športoviskách. Ak vyžadujete dokonalejšie pomôcku, v našej ponuke sú drahšie popruhy, ktorých použitie je komfortnejšie a sú dokonalejšie prepracované vo všetkých detailoch.

18,10 15,10 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D50

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy)

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy)

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) sú viacúčelový posilňovacie a rehabilitačné pomôckou slúžiace na kondičné cvičenie aj k intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela aj k rôznym balančnom cvičeniam za pomoci napr. Bosov ballu, balančných dosiek, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o dokonalejší model popruhov vybavený kovovými prackami na nastavenie dĺžky popruhov (až do maximálnej dĺžky 245 cm), kovovou karabínou na ľahké a rýchle upevnenie. Dĺžka dielu s koncovkou na uchytenie do dverí je 20 cm. Popruhy s držadlami sa vešajú na upínací popruh, ktorý umožňuje obmedzenú pohyblivosť spojeného popruhu s madlami. Tým sa dá nastaviť nerovnomerné zaťaženie na končatiny - jedna zaberá vždy skôr ako druhá, ak sú v nerovnováhou (posunutím jedného madla vyššie sa druhé automaticky dostane do nižšej polohy na upínacom popruhu). Balenie je textilnom vrecúšku na trvalé uloženie popruhov a v potlačenej papierovej krabičke. Multifunkčné závesné posilňovacie popruhy na posilňovanie rúk, nôh, hrudných a brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie celého tela. Závesný posilňovací systém predstavuje viacúčelový posilňovač fungujúci na princípe posilňovanie vlastnou hmotnosťou. Systém sa skladá z popruhov, ktoré možno ľahko uchytiť do dverí, na strom či iný oporný bod. Konce popruhov sú opatrené mäkkými úchopy pre ruky a nohy. Jednoduchý, ale veľmi efektívny systém posilňovanie vlastnej hmotnosti tela sa stal rýchlo veľmi obľúbeným druhom posilňovania u všetkých typov používateľov hlavne pre svoju vysokú účinnosť a nízke obstarávacie náklady. Po jednoduchej inštalácii umožňuje maximálne efektívne posilňovať svalstvo celého tela. Hlavnými prednosťami posilňovacích popruhov je vysoká účinnosť, minimálne rozmery a nízke obstarávacie náklady. Účinnosť cvičenia sa dá zvýšiť použitím záťažové vesty a podobne. Hlavnou výhodou popruhov je: jednoduchý a účinný posilňovací systém pomocou vlastnej hmotnosti tela kvalitné popruhy s nosnosťou 150 kilogramov a viac konca popruhov opatrené mäkkými úchopy pre ruky jednoduchá a rýchla inštalácia kdekoľvek Ide o univerzálny systém umožňujúci jednoduchú inštaláciu v domácnosti a kdekoľvek vonku v prírode i na športoviskách.

25,70 21,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D51

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) s kladkou

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) s kladkou

Multifunkčný závesný posilňovací systém TRX s kladkou sú mnohými účelovú posilňovacie a rehabilitačné pomôckou slúžiace na kondičné cvičenie aj k intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela aj k rôznym balančnom cvičeniam za pomoci napr. Bosov ballu, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o najprepracovanejší model, kovovou karabínou na jednoduché a rýchle upevnenie a hlavne s vstavanou kladkou na upínacom popruhu, ktorá umožňuje oveľa variabilnejšie cvičenie s možnosťou striedavého posilňovanie nie soupažného ako pri pevných popruhov. Popruhy s držadlami sa vešajú na kovovú kladku s lankom s dĺžkou 121 cm, ktorý umožňuje plnú pohyblivosť lankom spojených popruhov s madlami. Tým sa dá nastaviť nerovnomerné zaťaženie na končatiny - jedna zaberá vždy skôr ako druhá, ak sú v nerovnováhou (posunutím jedného madla vyššie sa druhé automaticky dostane do nižšej polohy na upínacom popruhu). Táto možnosť aj naďalej rozširuje variabilitu cvičenia. Popruhy sa dajú používať ako pevné popruhy. Tiež je možné na jeden koniec upevniť napr. Kettlebell a posilňovať cez kladku ako na posilňovacie veži. To ešte viac rozširuje variabilitu použitia tohto typu TRX popruhov. Balenie je textilnom puzdre na trvalé uloženie popruhov a v potlačenej papierovej krabičke. Multifunkčné závesné posilňovacie popruhy s kladkou na posilňovanie rúk, nôh, hrudných a brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie celého tela. Závesný posilňovací systém predstavuje viacúčelový posilňovač fungujúci na princípe posilňovanie vlastnou hmotnosťou. Systém sa skladá z pohyblivej kladky a popruhov, ktoré možno ľahko uchytiť do dverí, na strom či iný oporný bod. Konce popruhov sú opatrené mäkkými úchopy pre ruky a nohy. Jednoduchý, ale veľmi efektívny systém posilňovanie vlastnej hmotnosti tela sa stal rýchlo veľmi obľúbeným druhom posilňovania u všetkých typov používateľov hlavne pre svoju vysokú účinnosť a nízke obstarávacie náklady. Po jednoduchej inštalácii umožňuje maximálne efektívne posilňovať svalstvo celého tela. Hlavnými prednosťami posilňovacích popruhov je vysoká účinnosť, minimálne rozmery a nízke obstarávacie náklady. Účinnosť cvičenia sa dá zvýšiť použitím záťažové vesty a podobne. Hlavnou výhodou popruhov je: jednoduchý a účinný posilňovací systém pomocou vlastnej hmotnosti tela kvalitné popruhy s nosnosťou 200 kilogramov konce popruhov opatrené mäkkými úchopy pre ruky jednoduchá a rýchla inštalácia kdekoľvek Ide o univerzálny systém umožňujúci jednoduchú inštaláciu v domácnosti a kdekoľvek vonku v prírode aj na športoviskách .

24,40 20,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D53

Záves na TRX popruhy

Záves na TRX popruhy

Záves na TRX popruhy stropné viacbodový. Je určený pre všetky druhy TRX popruhov. Možnosť zavesenia na strop alebo na stenu. Skrutky sú súčasťou balenia. Priemer závesu (plochy s dierami pre skrutky) je 12 cm. Nosnosť závesu je cca 150 kg.

8,30 6,90 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D55

Podtejpovací páska 7 x 27 m

Podtejpovací páska 7 x 27 m

Páska pod tejp je ultratenká, ľahká, mäkká a elastická páska z porézneho polyutetanu s antialergénnymi vlastnosťami. Nedráždi pokožku pri aplikovaní a používa sa predovšetkým ako podklad pre tejpování. Okrem toho má aj iné možnosti využitia, čo je popísané nižšie. Pri tejpování tvorí medzivrstvu medzi tejpom a kožu, chráni tak kožu pred priamym kontaktom s tejpom / lepidlom. Používa sa predovšetkým pri častej aplikácii tejpu. Oceníte hlavne pri strhávanie tejpu, kedy chráni ako pokožku tak ochlpenia. Podtejp dobre odvádza vodu a neabsorbuje vlhkosť. Pokožka tak zostáva dlhšie suchá a tejp lepšie držia fixáciu aj tvar. Páska sa vyrába v mnohých farebných variantoch - TREBA FARBU špecifikovať - ​​biela, béžová (telová), oranžová, žltá, svetlo-ružová, tmavo-ružová, podľa fotografie. Standartní šírka je 7 cm pri dĺžke 27 m. Hlavné funkcie pásky pod tejp: - ochrana kože pri tejpovaní - fixácia - napomáha spevneniu končatín namiesto bandážou alebo pružných ovínadiel - elegantná úprava vlasov alebo účesu (šport) - pásku možno využiť ako ozdobnou sťahovacie pásky do vlasov, ktorá sa k vlasom nepriľne.

3,80 3,10 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D76

Bandáž na členok

Bandáž na členok

Neoprénová bandáž EFFEA - členok. K dispozícii vo veľkostiach 1x S, 1x L, a 2 ks vo veľkosti XL. Slúži k spevneniu členku a k ochrane pred prechladnutím. Veľkosť prosíme špecifikovať v poznámke objednávky.

5,30 4,40 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-F790

Loptička kriketová kožená

Loptička kriketová kožená

Loptička kriketová - koža 150g - klasický typ šitie koženého loptičky. Vhodný pre školy a pre tréningové účely.

5,40 4,50 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-G02

Granát gumový tréninkový

Granát gumový tréninkový

Granát gumový tréningový má oficiálne hmotnosť 350g. Tradičné atletická pomôcka pre výučbu.

2,40 2,00 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-G01

Sponeta S5-73e pingpongový stůl modrý

Sponeta S5-73e pingpongový stůl modrý

Stůl na stolní tenis Sponeta S5-73 e v modré barvě pro venkovní použití. Jedná se o kvalitu, který je srovnatelná s klasickými stoly s dřevěnými deskami pro vnitřní použití. Pozinkovaný rám spolu se 6 mm silnou plastovou deskou z melaminu, která má vlastnosti klasické dřevěné desky, umožňují stálé umístění stolu venku (přesto doporučujeme pro prodloužení životnosti nechávat stůl venku pouze od jara do podzimu - sníh a led mohou stůl mechanicky poškodit) bez ohledu na momentální klimatické podmínky. Stůl je natolik kvalitní, že na něj poskytujeme prodlouženou záruku na 3 roky. Stůl je možné složit, aniž by bylo nutné demontovat držák na síťku se síťkou. Výhodou tohoto modelu je možnost sklápění desek jen z jedné strany a není potřeba stůl obcházet nebo mít k sobě ještě další pomoc. Pevný rám z profilů 5 x 5 cm dává stolu velkou stabilitu rovnající se vnitřním stolům. Nohy stolu jsou opatřené plastovými šrouby na vyrovnání nerovností terénu. Součástí stolu je i kvalitní držák na síťku a síťka. 4 pogumovaná kolečka o průměru 128 mm umožňují tichý pojezd a usnadňují manipulaci se stolem. Rozměry stolu 274 x152,5 x 76 cm v rozloženém stavu, celková šířka ve složeném stavu určeném na manipulaci je 153 cm (184 cm včetně ponechaných držáků na síťku) x 65 cm x 155 cm včetně výšky koleček. Součástí stolu je držák na 2 pálky a 4 míčky. Hmotnost stolu je 74 kg, s obalem 78 kg. K dispozici v barvě MODRÉ.

783,20 652,70 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-G172364-MO

Beach ball/plážový tenis G15/914

Beach ball/plážový tenis G15/914

Plážový tenis-Beach ball - hra obsahuje 2 plastové pálky odolné proti poveternostným vplyvom + plastový loptička.

4,20 3,50 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-G15/914

ACRA GB8000 - profi běžecký pás s elektrickým náklonem - záruka 36 měsíců !

ACRA GB8000 - profi běžecký pás s elektrickým náklonem - záruka 36 měsíců !

Běžecký pás s elektrickým náklonem GB8000 je velký běžecký pás pro komforní běhání. Stroj má speciální motor určený pro trvalou zátěž o výkonu 3 - 6 HP, což je 2,25 - 4,5 kW (maximální průtok el. proudu je 10 A). GB8000 je určený pro trvalou zátěž vrůzných posilovnách a ve fitness centrech, kde může konkurovat mnohem dražším běžeckým pásům při porovnatelné zátěži a s mnohem levnější a jednodušší údržbou a levnějšími opravami drobných poruch.

 • Rám běžeckého pásu, běžecká plocha a motor jsou natolik kvalitní, že na ně poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců - je to vzhledem k určení pásu ve fitness centrech, posilovnách a podobně.
 • Pro domácí použití je prodloužená záruka 5 let jako u dalších modelů běžeckých pásů.
 • Další parametry běžeckého pásu : rychlost 0 - 22 km/hod., elektrický náklon 0-22 poloh (celkový max. náklon je 10 - 11 %), 180 kg nosnost, 48 programů.
 • Motor tohoto běžeckého pásu je velmi tichý - hlučnost je kolem 32 - 35 dB, což je tižší než např. lednice. Běžecký pás GB8000 je natolik kvalitní výrobek, že jej lze bez omezení používat v posilovnách a fitness centrech. Pohon pásu je zajištěný elektromotorem o stálém výkonu 3,0 HP a maximálním výkonu 6,0 HP a nastavitelnou rychlostí v rozmezí 1-22 km/hod. Rukojeti na ovládacím panelu jsou opatřeny snímačem tepové frekvence.
 • Pás je dále vybavený 48 různými přednastavenými programy, s různou intenzitou běhání s úpravami náklonu, a tím i intenzity zátěže. Dále je možné naprogramovat si 3 vlastní uživatelské programy, pokud by nabídka přednastavených programů nevyhovovala.
 • LCD display 7" zobrazuje veškeré potřebné údaje - čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci,úhel náklonu, body fat - množství tělesného tuku. Běžecký pás zobrazuje ještě spoustu dalších údajů, které jsou popsány v podrobném návodu. Pás je dále vybavený bezpečnostní rychlobrzdou - pomocí bezpečnostního klíče umožňujícího okamžité vypnutí v případě nutnosti. Elektrické nastavení úhlu náklonu pásu je v rozmezí 0 - 22 poloh. Tlačítka jsou umístěná na rukojeti pásu a spolu s tlačítky na rychlost je možné plynule měnit tyto hodnoty v průběhu běhání.
 • Popsané parametry představují běžecký pás jako velmi kvalitní výrobek, srovnatelný s mnohem dražšími konkurenčními výrobky. Velmi odolný a elastický třívrstvý polyuretanový běžecký pás je odpružený v 10-ti bodech, což umožňuje komfortní užívání pásu bez nadměrného zatěžování dolních končetin a páteře.
 • Stroj má ještě 4 speciální tlumící vložky mezi běhací plochou a kovovým rámem pásu, které snižují hluk při používání a tlumí i nárazy nohou na pás při běhu.
 • Pro uskladnění v omezeném prostoru, se běhací část dá zvednout mezi rukojeti, aby zabírala co nejméně prostoru. Rozměr výrobku se zdviženou běhací plochou mezi rukojeti pásu je 78 x 87 cm. Tuto plochu je třeba vyčlenit pro skladování, pokud máte omezený prostor a pás nemůžete trvale ponechat v rozloženém stavu na běhání. Protože pás má kolečka pro manipulaci, lze jej po použítí ve "skladovací poloze" celkem snadno přemisťovat.
 • Počítač měří čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci, úhel náklonu, body fat - množství tělesného tuku, HRC - hlídání maximální přednastavené tepové frekvence. Běžecký pás je dále vybavený 2-ma reproduktory s možností připojení rádia nebo MP3 přehrávače přes konektor nebo USB vstup, ventilátor pro osvěžení při běhání. Na panelu s displayem jsou dvě odkládací schránky na lahev s pitím, případně na odložení cenností a pod.
 • Hmotnost pásu včetně kartonu je 108 kg, rozměr kartonu je 191 x 89 x 36 cm.
 • Výrobek má certifikaci CE/ROHR dle EN957 určenou pro fitness stroje a zařízení.
 • V případě potřeby je servis zajištěn bezplatným svozem k nám, pás opravíme a doručíme zpět.
 • Základní údaje o pásu : rozměr výrobku v rozloženém stavu: 187 x 88 x 138 cm, čistá hmotnost: 108 kg, nosnost: 180 kg,  rozměr běhací plochy: 142 x 54 cm

1 444,90 1 204,10 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-GB8000

ACRA L02/1-MO Lehátko plážové s podhlavníkem modré

ACRA L02/1-MO Lehátko plážové s podhlavníkem modré

Plážové rolovací lehátko s podhlavníkem - nový a velmi skladný typ lehátka o rozměru 184 x 55 x 1,5 cm. Výplní jsou trubky z nenasáklivého molitanu, do sebe vzájemně zapadající a umožňující úsporné složení lehátka do úhledného balíčku. Rozměr srolovaného lehátka má průměr 14 cm x 55 cm délky. Podhlavník je tvořený kulatou molitanovou trubkou o průměru 10 cm, umožňující pohodlné ležení. Podhlavník je k lehátku přišitý. Látka potahu je bavlna s příměsí polyesteru kvůli omezení nasáklivosti. Barva pruhy s převažujícími odstíny modré barvy.

14,70 12,20 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-L02/1-MO

ACRA L02/1-CRV Lehátko plážové s podhlavníkem červené

ACRA L02/1-CRV Lehátko plážové s podhlavníkem červené

Plážové rolovací lehátko s podhlavníkem - nový a velmi skladný typ lehátka o rozměru 184 x 55 x 1,5 cm. Výplní jsou trubky z nenasáklivého molitanu, do sebe vzájemně zapadající a umožňující úsporné složení lehátka do úhledného balíčku. Rozměr srolovaného lehátka má průměr 14 cm x 55 cm délky. Podhlavník je tvořený kulatou molitanovou trubkou o průměru 10 cm, umožňující pohodlné ležení. Podhlavník je k lehátku přišitý. Látka potahu je bavlna s příměsí polyesteru kvůli omezení nasáklivosti. Barva pruhy s převažujícími odstíny červené barvy.

14,70 12,20 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-L02/1-CRV

ACRA L01-ZE Lehátko plážové skládací velké zelené

ACRA L01-ZE Lehátko plážové skládací velké zelené

Lehátko plážové skládací velké 195 x 55 x 1,5 cm. Výplň tvoří měkčí polyetylenová vložka - nenasáklivá, potah PES - polyester. Šestidílné lehátko se složí do tvaru tašky s uchy pro snadné nošení. K dispozici v zelené barvě, viz foto.

12,20 10,20 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-L01-ZE

ACRA L01-MO Lehátko plážové skládací velké modré

ACRA L01-MO Lehátko plážové skládací velké modré

Lehátko plážové skládací velké 195 x 55 x 1,5 cm. Výplň tvoří měkčí polyetylenová vložka - nenasáklivá, potah PES - polyester. Šestidílné lehátko se složí do tvaru tašky s uchy pro snadné nošení. K dispozici v modré barvě, viz foto.

12,20 10,20 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-L01-MO

ACRA L01-ZE Lehátko plážové skládací velké červené

ACRA L01-ZE Lehátko plážové skládací velké červené

Lehátko plážové skládací velké 195 x 55 x 1,5 cm. Výplň tvoří měkčí polyetylenová vložka - nenasáklivá, potah PES - polyester. Šestidílné lehátko se složí do tvaru tašky s uchy pro snadné nošení. K dispozici v červené barvě, viz foto.

12,20 10,20 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-L01-CRV

ACRA C2/5 Skládací campingové křeslo

ACRA C2/5 Skládací campingové křeslo

Skládací křeslo - univerzální. Konstrukce - ocelové trubky o průměru 18mm. Sedák a opěrka - PES Oxford 600 D, područky PP. Rozměry v rozloženém stavu jsou 50x48x76cm. Křeslo je snadno přenosné a lze ho libovolně použít na venkovní i vnitřní sezení. Vhodné na kempování, na pláž. atd.

14,20 11,80 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-C2/5

ACRA C2/4 Skládací campingové křeslo

ACRA C2/4 Skládací campingové křeslo

Skládací křeslo - univerzální. Konstrukce - ocelové trubky o průměru 18mm. Sedák a opěrka - PES Oxford 600 D, područky PP. Rozměry v rozloženém stavu jsou 50x48x76cm. Křeslo je snadno přenosné a lze ho libovolně použít na venkovní i vnitřní sezení. Vhodné na kempování, na pláž. atd.

14,20 11,80 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-C2/4

ACRA C2/3 Skládací campingové křeslo

ACRA C2/3 Skládací campingové křeslo

Skládací křeslo - univerzální. Konstrukce - ocelové trubky o průměru 18mm. Sedák a opěrka - PES Oxford 600 D, područky PP. Rozměry v rozloženém stavu jsou 50x48x76cm. Křeslo je snadno přenosné a lze ho libovolně použít na venkovní i vnitřní sezení. Vhodné na kempování, na pláž. atd.

14,20 11,80 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-C2/3

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím