Značky (24)

Na stránku:

Zobrazených záznamov 97 - 120 z celkom 1657

Odstranit filtr parametrů
Cenový filtr:
0 €1 079 €

Hula hoop obruč 88cm

Hula hoop obruč 88cm

Fitness obruč farebná s priemerom 88 cm sa skladá z ôsmich dielov v štyroch farbách, ktorých vzájomným prepojením sa obruč vytvorí. Výhoda je vo skladnosti. Ak potrebujete, môžete obruč po cvičení ľahko rozložiť na diely a uložiť. Fitness obruče sú ideálne fitnes pomôckou, vďaka ktorej docielite efektívneho posilnenie celého tela, pretože hmotnosť obruče je 370 g. Pomocou týchto obručí sa zbavíte prebytočného tuku na problémových partiách. Fitness obruče pozitívne pôsobí na funkciu bedier, kríže a celej oblasti chrbtice. Zároveň výstupky na vnútornej strane obruče zaisťujú masáž chrbta a bokov. Pravidelným cvičením s obručou zbavujete Vaše telo prebytočného tuku na problémových partiách ako sú brucho, zadok, boky a nohy. Krúživým pohybom s Hula Hoop obručou pozitívne ovplyvňujete funkciu bedier, kríže a celej oblasti chrbtice. Pravidelným cvičením s obručou docielite účinného posilňovania celého tela. Vďaka priemeru 88 cm možno fitnes obručou možno tiež proskakovat a slúži tak podobne ako švihadlo. Tým sa jej využitie pre rôzne cvičenia ešte zvýši. Technický popis: odolná 8 dielna obruč z rôznofarebného polypropylénu univerzálny cvičebná pomôcka k posilňovaniu celého tela, priemer obruče: 88 cm, hmotnosť: 370 g

5,40 4,50 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D40

Fitness (sada) sít pre posilňovanie a rehabilitáciu D46

Fitness (sada) sít pre posilňovanie a rehabilitáciu D46

Fitness set univerzálny obsahuje gymnastickú loptu 65 cm, posilňovacie koliesko, gumový expander 7x11x1200mm, dvojčinná pumpička 25cm, švihadlo. Balenie je v potlačenej farebnej krabici. Skladba výrobkov umožňuje rôznorodé využitie na cvičenie v domácich podmienkach.

18,80 15,60 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-D46

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) s kladkou

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) s kladkou

Multifunkčný závesný posilňovací systém TRX s kladkou sú mnohými účelovú posilňovacie a rehabilitačné pomôckou slúžiace na kondičné cvičenie aj k intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela aj k rôznym balančnom cvičeniam za pomoci napr. Bosov ballu, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o najprepracovanejší model, kovovou karabínou na jednoduché a rýchle upevnenie a hlavne s vstavanou kladkou na upínacom popruhu, ktorá umožňuje oveľa variabilnejšie cvičenie s možnosťou striedavého posilňovanie nie soupažného ako pri pevných popruhov. Popruhy s držadlami sa vešajú na kovovú kladku s lankom s dĺžkou 121 cm, ktorý umožňuje plnú pohyblivosť lankom spojených popruhov s madlami. Tým sa dá nastaviť nerovnomerné zaťaženie na končatiny - jedna zaberá vždy skôr ako druhá, ak sú v nerovnováhou (posunutím jedného madla vyššie sa druhé automaticky dostane do nižšej polohy na upínacom popruhu). Táto možnosť aj naďalej rozširuje variabilitu cvičenia. Popruhy sa dajú používať ako pevné popruhy. Tiež je možné na jeden koniec upevniť napr. Kettlebell a posilňovať cez kladku ako na posilňovacie veži. To ešte viac rozširuje variabilitu použitia tohto typu TRX popruhov. Balenie je textilnom puzdre na trvalé uloženie popruhov a v potlačenej papierovej krabičke. Multifunkčné závesné posilňovacie popruhy s kladkou na posilňovanie rúk, nôh, hrudných a brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie celého tela. Závesný posilňovací systém predstavuje viacúčelový posilňovač fungujúci na princípe posilňovanie vlastnou hmotnosťou. Systém sa skladá z pohyblivej kladky a popruhov, ktoré možno ľahko uchytiť do dverí, na strom či iný oporný bod. Konce popruhov sú opatrené mäkkými úchopy pre ruky a nohy. Jednoduchý, ale veľmi efektívny systém posilňovanie vlastnej hmotnosti tela sa stal rýchlo veľmi obľúbeným druhom posilňovania u všetkých typov používateľov hlavne pre svoju vysokú účinnosť a nízke obstarávacie náklady. Po jednoduchej inštalácii umožňuje maximálne efektívne posilňovať svalstvo celého tela. Hlavnými prednosťami posilňovacích popruhov je vysoká účinnosť, minimálne rozmery a nízke obstarávacie náklady. Účinnosť cvičenia sa dá zvýšiť použitím záťažové vesty a podobne. Hlavnou výhodou popruhov je: jednoduchý a účinný posilňovací systém pomocou vlastnej hmotnosti tela kvalitné popruhy s nosnosťou 200 kilogramov konce popruhov opatrené mäkkými úchopy pre ruky jednoduchá a rýchla inštalácia kdekoľvek Ide o univerzálny systém umožňujúci jednoduchú inštaláciu v domácnosti a kdekoľvek vonku v prírode aj na športoviskách .

23,50 19,60 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D53

Posilňovacie vrece (bag, valec) 20 kg

Posilňovacie vrece (bag, valec) 20 kg

Posilňovacie vrece 20 kg so štyrmi úchopy ACRASPORT - jeho použitie je vhodné pre kondičné cvičenie pre rôzne druhy športu a pre cvičenie na balančných podložkách. Posilňovacie vrecia možno tiež využiť na vylepšenie fyzickej kondície. Posilňovací vak má štyri madlá na držanie v rôznych pozíciách pri cvičení. Výhodou vreca je okamžitá príprava na použitie tréning, mobilnosť záťaže, rôzne varianty úchopu a tiež ľahká skladovateľnosť. To všetko robí z posilňovacieho vreca výbornú mobilné pomôcku pre kondičný aj špeciálny tréning a kondičnú prípravu pre rôzne druhy športov. Ide o vhodný doplnok pre balančné cvičenia, pri cvičeniach dynamickej sily, nácviku rovnováhy. Navyše voľnejšie popruhy s madlami posilňovacieho vrecia umožňujú meniť šírku a spôsob úchopu. To umožňuje rozšíriť množstvo variantov cvikov a posilňovanie rôznych svalov na tele. Posilňovacie vrecia umožňujú funkčné zapojenie svalov v rámci pohybov celého tela. Pri cvičení s posilňovacím vrecom ACRASPORT a zároveň použitím balančných podložiek - balančné vankúšik, balančné doska alebo väčšie balančné loptu s plastovou doskou - tzv. Bosov ball dochádza k výraznému zvýšeniu intenzity cvičenia, pretože pri udržiavaní tela na balančné podložke v rovnovážnom stave dochádza k zapájaní veľkého množstvo ďalších svalov, ktoré by inak v statickej polohe na pevnom podklade zapojené vôbec neboli. Posilňovacie vrece sa používa pre tréning silových športov, bojových športov, kde sa vyžaduje stabilné rovnováha tela a zároveň výbušná sila, ale aj pre nácvik postoja na zjazdových lyžiach, rotácie a stabilný postoj v rovnovážnej polohe pre golf, tenis, dynamická cvičenia nôh napr. Pre volejbal aj pre mnoho ďalších druhov športov. Technický popis: Vrece je vyrobený z kvalitného nylonového materiálu so zvýšenou odolnosťou proti pretrhnutiu: Vlastnosti vrecia: - mobilné úchopy s plastovými madlami - štyri popruhy sú po obvode, dva sú na bokoch vrecia - dĺžka vrecia je 55 cm, priemer vreca je 22 cm pre všetky hmotnosti - vnútorná výplň: bavlnená priadza + piesok, ktorý vytvára celkovú záťaž - výhodou je veľká variabilita cvičenie vo všetkých smeroch, pod akýmkoľvek uhlom a v akejkoľvek polohe - pohyblivosť záťaže v uzavretom priestore vojne kladie pri cvičení ďaleko väčšie nároky na koordináciu a rovnováhu než pri samotnej prevádzkovaní konkrétneho športu - použitím balančných podložiek pri naťahovacích cvičeniach s vrecom prináša podstatne väčšia účinnosť cvičenia ako ich klasické formy - použitím vreca je možnosť precvičenie takmer všetkých svalových skupín na tele - voliteľná záťaž umožní stanovenie optimálnej intenzity cvičenia. Vrece je k dispozícii vo farbe modrej viď foto.

54,10 45,10 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-D62

Podtejpovací páska 7 x 27 m

Podtejpovací páska 7 x 27 m

Páska pod tejp je ultratenká, ľahká, mäkká a elastická páska z porézneho polyutetanu s antialergénnymi vlastnosťami. Nedráždi pokožku pri aplikovaní a používa sa predovšetkým ako podklad pre tejpování. Okrem toho má aj iné možnosti využitia, čo je popísané nižšie. Pri tejpování tvorí medzivrstvu medzi tejpom a kožu, chráni tak kožu pred priamym kontaktom s tejpom / lepidlom. Používa sa predovšetkým pri častej aplikácii tejpu. Oceníte hlavne pri strhávanie tejpu, kedy chráni ako pokožku tak ochlpenia. Podtejp dobre odvádza vodu a neabsorbuje vlhkosť. Pokožka tak zostáva dlhšie suchá a tejp lepšie držia fixáciu aj tvar. Páska sa vyrába v mnohých farebných variantoch - TREBA FARBU špecifikovať - ​​biela, béžová (telová), oranžová, žltá, svetlo-ružová, tmavo-ružová, podľa fotografie. Standartní šírka je 7 cm pri dĺžke 27 m. Hlavné funkcie pásky pod tejp: - ochrana kože pri tejpovaní - fixácia - napomáha spevneniu končatín namiesto bandážou alebo pružných ovínadiel - elegantná úprava vlasov alebo účesu (šport) - pásku možno využiť ako ozdobnou sťahovacie pásky do vlasov, ktorá sa k vlasom nepriľne.

3,60 3,00 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D76

Bandáž na členok

Bandáž na členok

Neoprénová bandáž EFFEA - členok. K dispozícii vo veľkostiach 1x S, 1x L, a 2 ks vo veľkosti XL. Slúži k spevneniu členku a k ochrane pred prechladnutím. Veľkosť prosíme špecifikovať v poznámke objednávky.

5,10 4,30 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-F790

Kriketová loptička gumová

Kriketová loptička gumová

Kriketová loptička gumový 150g. Vhodný pre školy.

2,60 2,20 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-G03

Loptička kriketová kožená

Loptička kriketová kožená

Loptička kriketová - koža 150g - klasický typ šitie koženého loptičky. Vhodný pre školy a pre tréningové účely.

5,20 4,30 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-G02

Granát gumový tréninkový

Granát gumový tréninkový

Granát gumový tréningový má oficiálne hmotnosť 350g. Tradičné atletická pomôcka pre výučbu.

2,40 2,00 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-G01

Beach ball/plážový tenis G15/914

Beach ball/plážový tenis G15/914

Plážový tenis-Beach ball - hra obsahuje 2 plastové pálky odolné proti poveternostným vplyvom + plastový loptička.

4,00 3,30 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-G15/914

ACRA L01-ZE Lehátko plážové skládací velké zelené

ACRA L01-ZE Lehátko plážové skládací velké zelené

Lehátko plážové skládací velké 195 x 55 x 1,5 cm. Výplň tvoří měkčí polyetylenová vložka - nenasáklivá, potah PES - polyester. Šestidílné lehátko se složí do tvaru tašky s uchy pro snadné nošení. K dispozici v zelené barvě, viz foto.

12,70 10,60 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-L01-ZE

ACRA L01-MO Lehátko plážové skládací velké modré

ACRA L01-MO Lehátko plážové skládací velké modré

Lehátko plážové skládací velké 195 x 55 x 1,5 cm. Výplň tvoří měkčí polyetylenová vložka - nenasáklivá, potah PES - polyester. Šestidílné lehátko se složí do tvaru tašky s uchy pro snadné nošení. K dispozici v modré barvě, viz foto.

12,70 10,60 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-L01-MO

ACRA L01-ZE Lehátko plážové skládací velké červené

ACRA L01-ZE Lehátko plážové skládací velké červené

Lehátko plážové skládací velké 195 x 55 x 1,5 cm. Výplň tvoří měkčí polyetylenová vložka - nenasáklivá, potah PES - polyester. Šestidílné lehátko se složí do tvaru tašky s uchy pro snadné nošení. K dispozici v červené barvě, viz foto.

12,70 10,60 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-L01-CRV

ACRA C2/5 Skládací campingové křeslo

ACRA C2/5 Skládací campingové křeslo

Skládací křeslo - univerzální. Konstrukce - ocelové trubky o průměru 18mm. Sedák a opěrka - PES Oxford 600 D, područky PP. Rozměry v rozloženém stavu jsou 50x48x76cm. Křeslo je snadno přenosné a lze ho libovolně použít na venkovní i vnitřní sezení. Vhodné na kempování, na pláž. atd.

13,60 11,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-C2/5

ACRA C2/4 Skládací campingové křeslo

ACRA C2/4 Skládací campingové křeslo

Skládací křeslo - univerzální. Konstrukce - ocelové trubky o průměru 18mm. Sedák a opěrka - PES Oxford 600 D, područky PP. Rozměry v rozloženém stavu jsou 50x48x76cm. Křeslo je snadno přenosné a lze ho libovolně použít na venkovní i vnitřní sezení. Vhodné na kempování, na pláž. atd.

13,60 11,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-C2/4

ACRA C2/3 Skládací campingové křeslo

ACRA C2/3 Skládací campingové křeslo

Skládací křeslo - univerzální. Konstrukce - ocelové trubky o průměru 18mm. Sedák a opěrka - PES Oxford 600 D, područky PP. Rozměry v rozloženém stavu jsou 50x48x76cm. Křeslo je snadno přenosné a lze ho libovolně použít na venkovní i vnitřní sezení. Vhodné na kempování, na pláž. atd.

13,60 11,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-C2/3

ACRA C2/2 Skládací campingové křeslo

ACRA C2/2 Skládací campingové křeslo

Skládací křeslo - univerzální. Konstrukce - ocelové trubky o průměru 18mm. Sedák a opěrka - PES Oxford 600 D, područky PP. Rozměry v rozloženém stavu jsou 50x48x76cm. Křeslo je snadno přenosné a lze ho libovolně použít na venkovní i vnitřní sezení. Vhodné na kempování, na pláž. atd.

13,60 11,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-C2/2

ACRA C2/1 Skládací campingové křeslo

ACRA C2/1 Skládací campingové křeslo

Skládací křeslo - univerzální. Konstrukce - ocelové trubky o průměru 18mm. Sedák a opěrka - PES Oxford 600 D, područky PP. Rozměry v rozloženém stavu jsou 50x48x76cm. Křeslo je snadno přenosné a lze ho libovolně použít na venkovní i vnitřní sezení. Vhodné na kempování, na pláž. atd.

13,60 11,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-C2/1

ACRA C1 Skládací křeslo

ACRA C1 Skládací křeslo

Skládací křeslo - univerzální. Konstrukce - ocelové trubky o průměru 16mm. Sedák opěrka a područky - PES Oxford 600 D. Rozměry v rozloženém stavu jsou 50x50x80cm. Křeslo je snadno přenosné a lze ho libovolně použít na venkovní i vnitřní sezení. Vhodné na kempování, na pláž, na ryby atd. Dodáváme v barvě tmavě modré - viz foto.

12,70 10,50 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-C1-TMMO

ACRA C1 Skládací křeslo

ACRA C1 Skládací křeslo

Skládací křeslo - univerzální. Konstrukce - ocelové trubky o průměru 16mm. Sedák opěrka a područky - PES Oxford 600 D. Rozměry v rozloženém stavu jsou 50x50x80cm. Křeslo je snadno přenosné a lze ho libovolně použít na venkovní i vnitřní sezení. Vhodné na kempování, na pláž, na ryby atd. Dodáváme v barvě světle modré - viz foto.

12,70 10,50 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-C1-SVMO

Bestway 42004 Nafukovací lehátko s držadly

Bestway 42004 Nafukovací lehátko s držadly

Nafukovací lehátko s držadly. Rozměry: 86 x 64 cm. Lehátko má průsvitné dno. Je vhodné pro menší děti na hru ve vodě.

5,40 4,50 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-P42004

ACRA BA60 Batoh pro horskou turistiku 60 l červený

ACRA BA60 Batoh pro horskou turistiku 60 l červený

Batoh pro horskou turistiku se zpevněným zádovým systém, pevnou konstrukcí a perfektní ventilací. Bederní pás s maximálním obvodem 130 cm a hrudní pás, velké množství upínacích pásků na různé předměty (trekingové hole, boty, cepín...). </P> <UL> <LI>K&nbsp;vybavení batohu patří pláštěnka opatřená stahovací gumou. </LI> <LI>Batoh má dál 1 hlavní komoru, 1 vedlejší komoru s vlastním vstupem, 2 síťované boční kapsy a 6 vedlejších kapes na zip, na stavitelné ramenní popruhy s možností úpravy výšky batohu na zádech pomocí nastavitelných stahovacích pásků</LI> <LI>odlehčený materiál PAD (polyamid) 210 T s voděodolnou úpravou</LI> <LI>rozměr: 36x24x62 cm. objem: 60l - do objemu není započítána vrchní uzavírací kapsa ani boční kapsy. Rozměry jsou uvedené pro orientaci v půdorysném rozměru. Prostorový rozměr po naplnění batohu je trochu užší a kratší. </LI> <LI>hmotnost batohu je 1200g.</LI></UL>

53,40 44,50 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-BA/60CRV

ACRA BA60 Batoh pro horskou turistiku 60 l černý

ACRA BA60 Batoh pro horskou turistiku 60 l černý

Batoh pro horskou turistiku se zpevněným zádovým systém, pevnou konstrukcí a perfektní ventilací. Bederní pás s maximálním obvodem 130 cm a hrudní pás, velké množství upínacích pásků na různé předměty (trekingové hole, boty, cepín...). </P> <UL> <LI>K&nbsp;vybavení batohu patří pláštěnka opatřená stahovací gumou. </LI> <LI>Batoh má dál 1 hlavní komoru, 1 vedlejší komoru s vlastním vstupem, 2 síťované boční kapsy a 6 vedlejších kapes na zip, na stavitelné ramenní popruhy s možností úpravy výšky batohu na zádech pomocí nastavitelných stahovacích pásků</LI> <LI>odlehčený materiál PAD (polyamid) 210 T s voděodolnou úpravou</LI> <LI>rozměr: 36x24x62 cm. objem: 60l - do objemu není započítána vrchní uzavírací kapsa ani boční kapsy. Rozměry jsou uvedené pro orientaci v půdorysném rozměru. Prostorový rozměr po naplnění batohu je trochu užší a kratší. </LI> <LI>hmotnost batohu je 1200g.</LI></UL>

53,40 44,50 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-BA/60CRN

Lopta gymnastická (gymbal) 900mm fialová

Lopta gymnastická (gymbal) 900mm fialová

Fitlopta GIANT s priemerom 900 mm s potlačou Acra. Jedná sa o výbornú rehabilitačné pomôcku aj pre fitness cvičenie. Dodávame v metalickej farbe fialovej. Odporúčaná pre výšku postavy 180 - 195 cm. Nosnosť 150 kg.

12,50 10,40 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-S3214-F

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím