Najpredávanejšie

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) skladom > 100 ks 23,10 € s DPH
Loptička kriketová kožená Loptička kriketová kožená skladom > 5 ks 5,60 € s DPH
Kriketová loptička gumová Kriketová loptička gumová skladom > 50 ks 3,30 € s DPH

Značky (2)

Na stránku:

Zobrazených záznamov 1 - 24 z celkom 70

Cenový filtr:
1 €116 €

Vzpieračský pás kožený, vel.XXL - 130 cm

Vzpieračský pás kožený, vel.XXL - 130 cm

Vzpieračský pás BROTHER - kožený vo veľkosti XXL, dĺžka pásu je 130 cm, slúži na spevnenie bedrovej chrbtice pri zdvíhaní bremien a pri posilňovaní. Šírka pásu, v najširšom mieste, činí 15,5 cm. (Pás je fyzicky označený ako veľkosť XL, ale skôr zodpovedá veľkosti XXL)

25,00od 20,80 € s DPH

viac variant

Kód: 05-D16-M

Loptička masážná priemer 7,5 cm červená

Loptička masážná priemer 7,5 cm červená

Masážna loptička - "JEŽEK" 7,5 cm priemer - kvalitný tuhý materiál, ktorý umožňuje dokonalý účinok masáže. Balenie - 1 ks v potlačenej krabičke. K dispozícii je vo farbe červenej.

2,20 1,80 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D25-CRV

Balančná doska (podložka) plastová

Balančná doska (podložka) plastová

Balančné doska plastová je mnohoúčelové zariadenie. Balančné doska je vyrobená z plastu a je určená pre zlepšenie motoriky, stabilizácie a celkové zlepšenie koordinačných schopností častí, alebo celého tela. Pomáha začiatočníkom a deťom zlepšiť pohyblivosť, pružnosť tela a slúži aj na posilňovanie svalových partií. Balančná doska môže napomôcť odstráneniu problémov s chrbticou a kĺbmi. Tiež môže napomôcť k zlepšeniu výkonnosti u niektorých neočakávaných športov - pri tenise, golfe atď. Napomáha nájdenie správneho postoja pri švihu. Priemer dosky je 39 cm, hmotnosť 0,95 kg. Balančné doska je na aktívnej ploche opatrená vrstvou, umožňujúca dobrú priľnavosť povrchu pri cvičení. Balenie je v potlačené, papierovej krabici. Nosnosť 120 kg.

9,50 7,90 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-CAA07/1

Hrazda do dverí

Hrazda do dverí

Hrazda do dverí, šírka 65 - 100 cm, nosnosť 100 kg, potlačená krabice. Vďaka jednoduchej montáži na zárubne dverí umožňuje cvičenie v akomkoľvek byte. Umožňuje preťahovanie a posilňovanie rúk a hornej časti tela v domácich podmienkach.

14,80 12,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-CAA09

Granát gumový tréninkový

Granát gumový tréninkový

Granát gumový tréningový má oficiálne hmotnosť 350g. Tradičné atletická pomôcka pre výučbu.

4,00 3,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-G01

Záťaže kondičné 2 x 0,5 kg

Záťaže kondičné 2 x 0,5 kg

Kondičný záťaže 2 x 0,5 kg, balenie v blistri. Upínanie na ruky pomocou sťahovacích pások na suché zipsy. Materiál NYLON 420 D. Vhodné pre kondičné cvičenie. Dodávame vo farbe modrej.

6,40 5,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-CNB05

Kondičné záťaže 2 x 2kg

Kondičné záťaže 2 x 2kg

Kondičný záťaž 2 x 2 kg, balenie v blistri. Upínanie na členky pomocou sťahovacích pások na suché zipsy. Spevnený materiál OXFORD 600 D zaručuje odolnosť proti roztrhnutiu látky alebo švov a vysypanie záťaže. Vhodné pre kondičné cvičenie prípadne pre beh so záťažou. Dodávame vo farbe červenej.

12,60 10,50 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-CNB2

Posilňovacie koliesko 18,5 cm

Posilňovacie koliesko 18,5 cm

Posilňovacie koliesko je fitness posilňovací pomôckou. Priemer kolieska, je 18,5 cm. Balenie je v papierovej krabici. Slúži na posilňovanie rúk, brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie tela.

6,50 5,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D14

Opierky na kliky chrómované D18/1

Opierky na kliky chrómované D18/1

Opierky na kliky - pevné hrazdičky, chrómované s penovou hmotou na držanie, sú fitness posilňovacie pomôckou. Slúži na posilňovanie rúk - cvičenie klikov. Balenie je v papierovej krabičke, obsahuje 1 pár = 2 ks.

18,30 15,20 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D18/1

Fitness set rehabilitačný

Fitness set rehabilitačný

Fitness rehabilitačné sada obsahuje gymnastickú loptu 65 cm, overball 26cm, masážne loptička 7,5cm, gumový expander 8x10x1200mm. Balenie je v potlačenej farebnej krabici. Skladba výrobkov je vhodná pre rôzne fitness a rehabilitačné cvičenia.

16,70 13,90 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D45

Fitness set (súprava) posilňovací D47

Fitness set (súprava) posilňovací D47

Fitness set posilňovací obsahuje cvičebný podložku 1800x500x8mm, overball 26cm, gumový expander 8x12x1000mm, švihadlo, gumová posilňovacie stuha 0,5x150x1200mm, vinylové činky 2x0,5kg. Balenie je v potlačenej farebnej krabici. Vhodné pre kondičné cvičenie žien.

22,50 18,70 € s DPH

skladom 1 - 5 ks

Kód: 05-D47

Závesné posilňovacie popruhy (zjednodušenej TRX)

Závesné posilňovacie popruhy (zjednodušenej TRX)

Závesné posilňovacie popruhy (zjednodušenej TRX) sú multifunkčné posilňovacie pomôcka slúžiaca na kondičné cvičenie aj k intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela aj k rôznym balančnom cvičeniam za pomoci napr. Bosov ballu, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o jednoduchšiu vykonaní TRX popruhov, v našej ponuke je aj dokonalejšie výrobok pod označením D51. Balenie popruhov je v potlačenej papierovej krabičke. Závesné posilňovacie popruhy na posilňovanie rúk, nôh, hrudných a brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie celého tela. Systém sa skladá z popruhov (s možnosťou jednoduchého nastavenia 4 rôznych dĺžok pomocou spôn), ktoré možno ľahko uchytiť na strom či iný oporný bod, prípadne provizórne do dverí - pomocou karabíny ukotvené buď priamo vo dverách alebo v prvom oku popruhu, aby upnutie sa zabezpečilo zdvojeným popruhom. Dĺžka voľne ložených popruhov je 150 cm (merané bez karabíny a k úchytom). Celková dĺžka popruhov vrátane upínacie karabíny je 180 cm. Konce popruhov sú opatrené mäkkými úchopy pre ruky a nohy. Jednoduchý, ale veľmi efektívny systém posilňovanie vlastnej hmotnosti tela sa stal rýchlo veľmi obľúbeným druhom posilňovania u všetkých typov používateľov hlavne pre svoju vysokú účinnosť a nízke obstarávacie náklady. Po jednoduchej inštalácii umožňuje maximálne efektívne posilňovať svalstvo celého tela. Hlavnými prednosťami posilňovacích popruhov je vysoká účinnosť, minimálne rozmery a nízke obstarávacie náklady. Účinnosť cvičenia sa dá zvýšiť použitím záťažové vesty a podobne. Hlavnou výhodou popruhov je: jednoduchý a účinný posilňovací systém pomocou vlastnej hmotnosti tela kvalitné popruhy s nosnosťou 150 kilogramov konce popruhov opatrené mäkkými úchopy pre ruky jednoduchá a rýchla inštalácia kdekoľvek Ide o univerzálny systém umožňujúci pomerne jednoduché použitie v domácnosti i kdekoľvek vonku v prírode aj na športoviskách. Ak vyžadujete dokonalejšie pomôcku, v našej ponuke sú drahšie popruhy, ktorých použitie je komfortnejšie a sú dokonalejšie prepracované vo všetkých detailoch.

18,50 15,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D50

Záves na TRX popruhy

Záves na TRX popruhy

Záves na TRX popruhy stropné viacbodový. Je určený pre všetky druhy TRX popruhov. Možnosť zavesenia na strop alebo na stenu. Skrutky sú súčasťou balenia. Priemer závesu (plochy s dierami pre skrutky) je 12 cm. Nosnosť závesu je cca 150 kg.

8,50 7,00 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D55

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy)

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy)

Multifunkčný závesný posilňovací systém (TRX popruhy) sú viacúčelový posilňovacie a rehabilitačné pomôckou slúžiace na kondičné cvičenie aj k intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela aj k rôznym balančnom cvičeniam za pomoci napr. Bosov ballu, balančných dosiek, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o dokonalejší model popruhov vybavený kovovými prackami na nastavenie dĺžky popruhov (až do maximálnej dĺžky 245 cm), kovovou karabínou na ľahké a rýchle upevnenie. Dĺžka dielu s koncovkou na uchytenie do dverí je 20 cm. Popruhy s držadlami sa vešajú na upínací popruh, ktorý umožňuje obmedzenú pohyblivosť spojeného popruhu s madlami. Tým sa dá nastaviť nerovnomerné zaťaženie na končatiny - jedna zaberá vždy skôr ako druhá, ak sú v nerovnováhou (posunutím jedného madla vyššie sa druhé automaticky dostane do nižšej polohy na upínacom popruhu). Balenie je textilnom vrecúšku na trvalé uloženie popruhov a v potlačenej papierovej krabičke. Multifunkčné závesné posilňovacie popruhy na posilňovanie rúk, nôh, hrudných a brušných svalov, chrbtových svalov a na preťahovanie celého tela. Závesný posilňovací systém predstavuje viacúčelový posilňovač fungujúci na princípe posilňovanie vlastnou hmotnosťou. Systém sa skladá z popruhov, ktoré možno ľahko uchytiť do dverí, na strom či iný oporný bod. Konce popruhov sú opatrené mäkkými úchopy pre ruky a nohy. Jednoduchý, ale veľmi efektívny systém posilňovanie vlastnej hmotnosti tela sa stal rýchlo veľmi obľúbeným druhom posilňovania u všetkých typov používateľov hlavne pre svoju vysokú účinnosť a nízke obstarávacie náklady. Po jednoduchej inštalácii umožňuje maximálne efektívne posilňovať svalstvo celého tela. Hlavnými prednosťami posilňovacích popruhov je vysoká účinnosť, minimálne rozmery a nízke obstarávacie náklady. Účinnosť cvičenia sa dá zvýšiť použitím záťažové vesty a podobne. Hlavnou výhodou popruhov je: jednoduchý a účinný posilňovací systém pomocou vlastnej hmotnosti tela kvalitné popruhy s nosnosťou 150 kilogramov a viac konca popruhov opatrené mäkkými úchopy pre ruky jednoduchá a rýchla inštalácia kdekoľvek Ide o univerzálny systém umožňujúci jednoduchú inštaláciu v domácnosti a kdekoľvek vonku v prírode i na športoviskách.

27,80 23,10 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D51

Rukavice na posilňovanie

Rukavice na posilňovanie

Rukavice na posilňovanie s výstuhou dlaňou. Ľahko pružný chrbát rukavice. Veľkosť XXL. K dispozícii vo farbe červenej.

6,70od 5,60 € s DPH

viac variant

Kód: 05-F6035-XXL

Kriketová loptička gumová

Kriketová loptička gumová

Kriketová loptička gumový 150g. Vhodný pre školy.

4,00 3,30 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-G03

Loptička kriketová kožená

Loptička kriketová kožená

Loptička kriketová - koža 150g - klasický typ šitie koženého loptičky. Vhodný pre školy a pre tréningové účely.

6,80 5,60 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-G02

Fitness (sada) sít pre posilňovanie a rehabilitáciu D46

Fitness (sada) sít pre posilňovanie a rehabilitáciu D46

Fitness set univerzálny obsahuje gymnastickú loptu 65 cm, posilňovacie koliesko, gumový expander 7x11x1200mm, dvojčinná pumpička 25cm, švihadlo. Balenie je v potlačenej farebnej krabici. Skladba výrobkov umožňuje rôznorodé využitie na cvičenie v domácich podmienkach.

20,00 16,60 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-D46

Rukavice na posilování UNI - univerzální velikost

Rukavice na posilování UNI - univerzální velikost

Rukavice na posilování s výstuhou dlaní. UNI velikost

6,70 5,60 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-F6035/1

Balančný a masážný vankúšik

Balančný a masážný vankúšik

Tento balančné a masážne vankúšik (v tvare šošovky) s priemerom 33 cm má široké využitie - pre športové prípravu, pre rehabilitáciu i pre rôzne terapeutické cvičenia. Je vhodný pre všetky typy cvičení s vlastnou váhou, precvičovanie rovnováhy, posilňovacie cviky aj k zdravému sedenie. Vypuklý tvar a masážne výstupky zlepšujú držanie tela, uľavuje od bolesti chrbta, je ideálny pre relaxáciu a posilnenie tela. Vankúšik je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného PVC. Nosnosť vankúšika je 120 kg. Vankúšik možno prifukovať či vyfukovať podľa potreby na požadovanú tuhosť. Vankúšik možno použiť v kancelárii, doma i na cestách. Pri sedení na čiastočne nafúknutom vankúšiku možno docieliť správneho držania tela. Masážne výstupky môžu napomôcť stimuláciu reflexných častí chodidiel.

11,30 9,40 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D35

ACRA D80 Fitness podložka 173x61x0,4 cm zelená

ACRA D80 Fitness podložka 173x61x0,4 cm zelená

Fitness podložka na cvičenie YOGA 4 mm je vyrobená z kvalitnej penovej hmoty potiahnuté protišmykovým povrchom. To zaručuje komfortné cvičenie. Táto fitness podložka počas cvičenia nekĺže po podlahe a tiež Vás dobre ochráni pred odrením. Podložka má tiež izolačné vlastnosti, vďaka ktorým vás ochráni pred prechladnutím. Je ideálny nielen ako podložka na jogu, ale vďaka svojej kvalite a protiskluzovému povrchu dobre poslúži aj ako podložka na aerobik a ďalšie športové aktivity. Po cvičení podložku jednoducho zbalíte do pribalených popruhov. K dispozícii vo farbe zelenej. Popis podložky: je z ľahkého a odolného materiálu ľahko sa čistí má výborné izolačné vlastnosti, chráni proti odreniu a studenej podlahe protišmykový povrch elastické popruhy pre ľahké zabalenie a prenášanie ideálne pre fitness tréning rozmery: 173 x 61 x 0,4 cm K dispozícii vo farbe ZELENÉ

9,30 7,70 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D80-ZE

Podložka pod posilňovacie stroje 200x90x0,6 cm ČIERNA D84 / 1

Podložka pod posilňovacie stroje 200x90x0,6 cm ČIERNA D84 / 1

Skladacia podložka pod posilňovacie stroje - ČIERNA má rozmery 200 x 90 cm pri hrúbke 6 mm a je vyrobená z kvalitnej PVC penovej hmoty potiahnuté odolným protišmykovým povrchom. Oproti polyetylénovej podložke má táto podložka väčšiu odolnosť proti vlastnému poškodeniu. Použitie pre tlmenie hluku a vibrácií posilňovacích strojov a ako ochrana proti poškodeniu podláh alebo podlahových krytín. Materiál je penový PVC, ktorý je zdravotne nezávadný. Podložka je vyrobená z ľahkého a húževnatého materiálu odolného proti opotrebeniu. Podložka sa ľahko čistí, má výborné izolačné vlastnosti, chráni proti poškodeniu podlahových krytín pri cvičení a manipulácii s posilňovacími strojmi a prístrojmi a ako izolačná vrstva pri studenej podlahe. Ošetrený povrch vlažnou vodou s mydlom.

45,00 37,50 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D84/1

Drevená balančná podložka (doska)

Drevená balančná podložka (doska)

Drevená balančná doska je mnohoúčelové zariadenie. Balančné doska je určená pre zlepšenie motoriky, stabilizácie a celkové zlepšenie koordinačných schopností častí alebo celého tela. Pomáha začiatočníkom a deťom zlepšiť pohyblivosť, pružnosť tela a slúži aj na posilňovanie svalových partií. Balančná doska môže napomôcť odstráneniu problémov s chrbticou a kĺbmi. Tiež môže napomôcť k zlepšeniu výkonnosti u niektorých neočakávaných športov - pri tenise, golfe atď. Napomáha nájdenie správneho postoja pri švihu. Priemer dosky je 40 cm, hmotnosť 1,2 kg. Balančné doska je na aktívnej ploche opatrená nesmekavou vrstvou, ktorá umožňuje dobrú priľnavosť povrchu dosky pri cvičení. Balenie je v potlačené, papierovej krabici. Nosnosť 120 kg.

16,00 13,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-CAA07

Športová fľaša na pitie 0,5L, fitness fľaša

Športová fľaša na pitie 0,5L, fitness fľaša

Športová fľaša na pitie, objem 0,5 litra, vhodná na bicykel aj pre ostatné športy. Nápojová fľaša vhodná pre všetky druhy nápojov (i sýtenej). Použiteľná pri teplotách -5 až +80 st.C. Špeciálna zátka s uzáverom proti náhodnému otvoreniu a silikónovým tesnením. Tlačové farbivo sú bezpečné pre styk s potravinami.

4,20 3,50 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-CSL05-B

Nastavení Cookies
Cookies

Naše webové stránky používajú súbory cookies, ktoré nám pomáhajú s ich vylepšovaním. Aby sme cookies mohli používať, musíte nám to povoliť. Kliknutím na tlačidlo "OK, súhlasím" udeľujete tento súhlas.

Nastavení OK, souhlasím
×
Nastavení souborů cookies

Cookies sú malé súbory, ktoré webové stránky (aj tie naše) ukladajú vo Vašom webovom prehliadači. Obsahy týchto súborov sú vymieňané medzi Vašim prehliadačom a našimi servermi, prípadne so servermi našich partnerov. Niektoré cookies potrebujeme, aby sme webová stránka mohla správne fungovať, niektoré potrebujeme k marketingovej a štatistickej analytike. Tu si môžete nastaviť, ktoré cookies budeme môcť používať.

Nezbytné cookies
Nezbytné cookies
Jedná sa o technické súbory, ktoré sú nevyhnutné na správne správanie našich webových stránok a všetkých ich funkcií. Používajú sa okrem iného na ukladanie produktov v nákupnom košíku, zobrazovanie produktov na želanie, ovládanie filtrov, osobného nastavenia a taktiež nastavenie súhlasu s používaním cookies. Pre tieto cookies nie je potrebný Váš súhlas a nie je možné ho ani odstrániť.
Ovplyvňuje funkcie:
  • Konfiguračné cookies
Analytické cookies
Vypnuto Zapnuto
Analytické cookies
Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu nášho webu a našich reklamných kampaní. Ich pomocou určujeme počet návštev a zdroje návštev našich webových stránok. Dáta získané pomocou týchto cookies spracovávame súhrnne, bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétnych užívateľov nášho webu. Pokiaľ vypnete používanie analytických cookies vo vzťahu k Vašej návšteve, strácame možnosť analýzy výkonu a optimalizácie našich opatrení.
Ovplyvňuje funkcie:
  • Google Analytics - analytická návštevnosť