Míč potištěný gumový Super Tele - 230 mm. Jedná se o lehký plastový míč určený na hraní dětí, potisk imituje fotbalový míč. Použití je možné i ve vodě. K dispozici v barvě žluté, červené, modré a bílé. Barvu prosíme specifikovat v poznámce objednávky.


Mohlo by Vás zaujímať

Florbalová hůl BROTHER ALU 95cm ľavá

Florbalová hůl BROTHER ALU 95cm ľavá

Florbalová hokejka BLIZZARD - BROTHER - hliníková žrď, s čiernou omotávkou, plastová lopatka Eurostick, dĺžka 95cm, ľavá. K dispozícii už len s bielou lopatkou.

12,70 10,60 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-H054/LE

Florbalová čepeľ HARDNESS - pravá

Florbalová čepeľ HARDNESS - pravá

Florbalová čepeľ HARDNESS - pravá, vhodná pre všetky bežné typy hokejok, určených pre rekreačné aj aktívne hranie.

6,40od 5,30 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-H044-P

Pevný tape 3,8x13,7 m čierny D74

Pevný tape 3,8x13,7 m čierny D74

Neelastický tejp 3,8 cm x 13,7 m je špeciálne navrhnutá pevná páska zo zmesi 95% špeciálnej bavlny a 5% viskózy pre použitie pri tejpování. Tieto pásky slúžia k fixácii kĺbov podobne ako ortézy. Na rozdiel od ortézy si pásku môžete prispôsobiť podľa potreby. Tejp je vodeodolný - umožňuje plnohodnotné použitie aj pri styku s vodou - pre vonkajšie aj vodné športy. Pritom je zároveň čiastočne priedušný. Lepidlo je vyrobené z NEALERGENNÍHO lepidlá na báze oxidu zimečnatého, ktoré neobsahuje žiadny latex alebo iné chemické prímesi. Používa sa pri podpore športových výkonov, prevencii a liečbe akútnych i chronických ochoreniach pohybového a kĺbového aparátu. Štandardne pevný a ľahko odtrhnuteľná tejp, ktorý vďaka svojim neelastickým vlastnostiam zaručuje spoľahlivú fixáciu a podporu, sa dodáva v mnohých farebných variantoch. Hlavnou funkciou neelastického tejpu je fixácia a vymedzenie pohybu postihnutých časti tela a to predovšetkým kĺbov, šliach a väzov tak aby nedochádzalo k ďalšiemu nežiaducemu poškození.Proto je maximálne dôležitá jeho vysoká pevnosť a lepivosť. Neelastické pevné tejp svojimi vlastnosťami poskytuje úľavu od bolesti, vytvára vonkajšiu podporu, a predovšetkým zaisťuje stabilitu.Jsou navrhnuté tak, aby spĺňal všetky požiadavky profesionálnych športovcov a napomáhal k ich maximálnym výkonom. Nespornou výhodou pevného tejpu je šetrnosť ku koži a možnosť pohodlnej aplikácie bez obmedzenia, a to celodenne. Odporúčaná aplikácia je 1 - 2 dni pre jedno nalepenie tejp. Kinezio tejp je využívaný nielen športovci, ale aj fyzioterapeutov, ortopédmi a športovými masérmi. Pre aplikáciu nie je potrebné nožníc, pretože tejp má vrúbkované okraje, vďaka ktorým je ľahké odtrhávanie rúk v potrebnom mieste.

2,40 2,00 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-D74-CRN

Florbalová hokejka Brother Mistral ľavá

Florbalová hokejka Brother Mistral ľavá

 Florbalová hokejka Brother Mistral Fiber 95 Senior, ľavá lopatka. Hokejka má rovnú guľatou žrď, je vhodná pre školy. Jedná sa o hokejku odolnou proti poškodeniu.

8,60 7,10 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-H077/LE

Florbalová hůl BROTHER Passat 101 cm ľavá

Florbalová hůl BROTHER Passat 101 cm ľavá

Florbalová palica Passat - BROTHER - compositová sklolaminátová žrď, plastová lopatka Cobra, dĺžka 101cm, ľavá.

18,40 15,30 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-H051/LE

Kopacia (futbalová) lopta veľ. 3 - deti a mládež

Kopacia (futbalová) lopta veľ. 3 - deti a mládež

Futbalová lopta Goldshot vo veľkosti č. 3. Priemer lopty je 16 - 16,5 cm, obvod 52 cm. K dispozícii dva typy lôpt - viď obrázok. Jedná sa o kvalitné lopty porovnateľné so značkovými lopty. Typ je nutné špecifikovať v poznámke objednávky. Lopta je určená pre oficiálne súťaže mládežnícke futbale - podľa nových regulí futbalovej asociácie.

11,20 9,30 € s DPH

nie je skladom

Kód: 04-K3/2

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím