Hrazda do dveří, šíře 65 - 100 cm, nosnost 100 kg, potištěná krabice. Díky snadné montáži na zárubně dveří umožňuje cvičení v jakémkoli bytě. Umožňuje protahování a posilování rukou a horní části těla v domácích podmínkách.


Mohlo by Vás zaujímať

Lopta overball priemer 260 mm modrá

Lopta overball priemer 260 mm modrá

Lopta overball - priemer 260 mm. Jedná sa o výbornú rehabilitačné pomôcku aj pomôcku pre fitness cvičenie, dodávame v metalickej farbe modrej! Nosnosť lopty je 100 kg.

2,80 2,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-S3221-MO

Činka nakladacia jednoručná, chrómová - 6kg

Činka nakladacia jednoručná, chrómová - 6kg

Nakladacia činka jednoručné, 1 ks x 6kg - chrómované kotúča. Elegantný činka v nižšej hmotnosti je vhodná svojou variabilitou pre kondičné cvičenie žien. Priemer hriadeľa 25 mm.

32,30 26,90 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-CBCH6

Ergonometrický programovateľný elliptical BE53E

Ergonometrický programovateľný elliptical BE53E

ELEKTRICKÝ PROGRAMOVATEĽNÝ ELLIPTICAL predstavuje kvalitný model ellipticalu so všetkými prvkami moderného posilňovacieho stroja. Stroj je dodávaný s adaptérom pre zapojenie do siete (počítač je napájaný zo siete, nie je potrebné batérií). Stroj je napájaný zo siete pomocou adaptéra. To umožňuje plne automatickú reguláciu záťaže podľa zvoleného programu. Jedná sa o posilňovací stroj s prednastavenými programami perfektne prepracovaný s nasledujúcimi parametrami: magnetická brzda ovládaná elektromotorom, hmotnosť zotrvačníkového kolesá 7 kg, nastaviteľná dĺžka kroku od 32 cm do 36 cm, vzdialenosť lyžín od seba je 18 cm, stredová os na guličkových ložiskách, prevod plochým remeňom-tichý chod. Funkcia computeru: SCAN, čas, vzdialenosť, KALÓRIE, HAND PULSE, RÝCHLOSŤ, Body fat, Test fyzickej kondície (RECOVERY), funkcia stráženie tepovej frekvencie pri cvičení (HRT), výkon vo wattoch. Počítač má 7 základných cvičebných režimov a celkovo 20 rôznych programov: bežnú prevádzku bez programovania, 1 užívateľský program s možnosťou individuálneho nastavením, 12 prednastavených profilov trate, 4 kardio - s možnosťou nastavenia limitného tepovej frekvencie pri cvičení, 1 watt program, body fat program. 7 "LED obrazovka. Doporučené pre výšku postavy do 200 cm pri zachovaní maximálnej povolenej hmotnosti. Rozmer: 128 x 61 x 159 cm, hmotnosť: 41kg, nosnosť: 150 kg.

404,10 336,70 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-BE53E

Podložka pod posilňovacie stroje 200x90x0,6 cm ČIERNA D84 / 1

Podložka pod posilňovacie stroje 200x90x0,6 cm ČIERNA D84 / 1

Skladacia podložka pod posilňovacie stroje - ČIERNA má rozmery 200 x 90 cm pri hrúbke 6 mm a je vyrobená z kvalitnej PVC penovej hmoty potiahnuté odolným protišmykovým povrchom. Oproti polyetylénovej podložke má táto podložka väčšiu odolnosť proti vlastnému poškodeniu. Použitie pre tlmenie hluku a vibrácií posilňovacích strojov a ako ochrana proti poškodeniu podláh alebo podlahových krytín. Materiál je penový PVC, ktorý je zdravotne nezávadný. Podložka je vyrobená z ľahkého a húževnatého materiálu odolného proti opotrebeniu. Podložka sa ľahko čistí, má výborné izolačné vlastnosti, chráni proti poškodeniu podlahových krytín pri cvičení a manipulácii s posilňovacími strojmi a prístrojmi a ako izolačná vrstva pri studenej podlahe. Ošetrený povrch vlažnou vodou s mydlom.

36,00 30,00 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-D84/1

ACRA GB3550 Běžecký pás pro chůzi a lehký běh - se zábradlím

ACRA GB3550 Běžecký pás pro chůzi a lehký běh - se zábradlím

Motorový běžecký pás GB3550 v provedení se zábradlím podél celé běžecké plochy&nbsp;je vhodný pro použití na bezpečnou chůzi&nbsp; s možností opory při zakolísání a občasný pomalejší běh. Stroj má motor o výkonu 1,5 HP, max. výkon 2,5 HP,&nbsp; rychlost v rozmezí&nbsp; 0,5 - 10,0 km/hod. s odpruženou běžeckou plochou. Tento běžecký pás patří mezi jednodušší běhací pásy pro rekreační použití, je také vhodný na rekonvalescenci po úrazech díky možnému nastavení pomalé rychlosti a také díky pevnému zábradlí. Stroj také dobře poslouží pro udržení kondice starších lidí. K tomu napomáhá i zábradlí, které umožňuje bezpečné a pohodlné držení při chůzi</P> <P>Základní parametry běžeckého pásu GB3550 - provedení se zábradlím&nbsp;:</P> <UL> <LI>Pohon pásu je zajištěný elektromotorem o stálém výkonu 1,5 HP, maximálním výkonu 2,5 HP a nastavitelnou rychlostí v rozmezí 0,5-10,0 km/hod.. <LI>6-ti bodový odpružený polyuretanový pás o rozměru 120 x 44 cm umožňuje pohodlný pohyb šetřící dolní končetiny před nadměrným opotřebením kloubů. <LI><STRONG><FONT size=4>stroj je vhodný pro starší a pro rekonvalescenci po úrazech a zraněních především dolních končetin nebo při jakýchkoli pohybových potížích díky své nízké počáteční rychlosti a díky pevnému zábradlí.&nbsp;</FONT></STRONG> <LI>Rukojeti na ovládacím panelu běžeckého pásu jsou vybaveny snímačem tepové frekvence. <LI>Pás je dále vybavený 12 různými přednastavenými programy s různou intenzitou cůze a běhu. <LI>Zábradlí je snadno demontovatelné, pokud nebude potřeba. <LI>Pás je vybavený bezpečnostní rychlobrzdou - pomocí bezpečnostního klíče umožňuje okamžité vypnutí v případě nutnosti. <LI>Počítač měří čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci. <LI>Pás má dále dvě odkládací kapsy na různé pomůcky a vstup na MP3(jack 3,5 mm) s dvěma reproduktory. <LI>hmotnost je&nbsp;48 kg brutto/42 kg netto, rozměry kartonu 148 x 72 x 26 cm, rozměry výrobku jsou 147 x 65 x 117 cm. <LI>5" LED computer měří čas, rychlost, vzdálenost, spotřebu kalorií, puls a má přednastavených 12 různých programů pro běh. <LI>maximální doporučená zátěž pásu je 120 kg. <LI>rozměr běhací plochy: 120 x&nbsp;44 cm </LI></UL> <P>Výrobek má certifikaci CE/ROHR dle EN957 určenou pro fitness stroje a zařízení. </P> <P>&nbsp;</P>

612,20 510,20 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-GB3550/1

Činka Kettlebell 4 kg kovový

Činka Kettlebell 4 kg kovový

Kettlebell činka 4 kg s trojuholníkovým madlom sa používa pre rozvoj sily a dynamiky, a to ako jednotlivo tak i v páre. Naša široká ponuka zahŕňa kettlebell rôznych typov a hmotnosťou pre široké použitie. Zvoľte si podľa Vašich potrieb ten najvhodnejší a skúste kettlebell cviky podľa návodu. Medzi najdôležitejšie cviky patrí TGU (turecký vztyk), švih (swing), mŕtvy ťah, drep, zhybov, nadhod (clean), tlak (press), trh (snatch). Činka 4 kg s kovovou rukoväťou je unikátna jednoručná činka v tvare zvonu s trojuholníkovým úchopom. Telo činky je vyrobené z kvalitného kovového materiálu. Rukoväť zaručuje bezpečné a komfortné posilňovanie. Spodná strana činky je mierne zrezané pre väčšiu stabilitu pri odložení. Kovová činka 4 kg je vhodná pre všetky výkonnostné aj vekové kategórie používateľov a je určená predovšetkým k rozvoju sily a dynamiky.

12,60 10,50 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-CWKB04

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím