Kinesiologický tejp 5 cm x 5 m je špeciálne navrhnutá pružná páska zo zmesi 85% špeciálnej bavlny a 15% pružnej hmoty Spandex pre použitie pri kinesiologickém tejpovaní. Tejp je vodeodolný - umožňuje plnohodnotné použitie aj pri styku s vodou - pre vonkajšie aj vodné športy. Pritom je zároveň priedušný, aby nedochádzalo k nadmernému poteniu pokožky pod ním po aplikácii. Lepidlo je vyrobené z NEALERGENNÍHO polyuretánu, ktorý neobsahuje žiadny latex alebo iné chemické prímesi. Tejp po aplikácii zaisťujú plný rozsah pohybu, nijako ho neobmedzujú. Tejp má elasticitu 170 - 180%, čím zaručuje poddajnosť pri zachovaní stáleho napätia na tele. Elasticita tejpu je rovnaká ako je elasticita pokožky. Funkcia tejpu je založená na princípe povzbudenie, aktiváciu nervovej a obehovej sústavy, ktorá pozitívne ovplyvňuje muskuloskeletárne a lymfatickú sústavu. Po nalepení tejp zvyšuje prúdenie lymfatického a krvného obehu, zároveň dochádza k zníženiu tlaku na cievy a stimuluje kožné receptory. Všetky tieto faktory pozitívne ovplyvňujú a urýchľujú proces hojenia. Nespornou výhodou kinesiologického tejpu je šetrnosť ku koži a možnosť pohodlnej aplikácie bez obmedzenia, a to celodenne. Odporúčaná aplikácia je 4-5 dní pre jedno nalepenie tejp. Kinezio tejp je využívaný nielen športovci, ale aj fyzioterapeutov, chiropraktikov a lekári z mnohých odborov.


Mohlo by Vás zaujímať

Florbalová hokejka BROTHER Mistral pravá

Florbalová hokejka BROTHER Mistral pravá

Florbalová hokejka Brother Mistral Fiber 95 Senior. Pravá lopatka. Hokejka má rovnú guľatou žrď, je vhodná pre školy. Jedná sa o hokejku odolnou proti poškodeniu.

8,60 7,10 € s DPH

skladom > 5 ks

Kód: 05-H077/P

Florbalová hokejka rovná

Florbalová hokejka rovná

Brother Bora - plastová žrď, rovná lopatka, dĺžka 95cm, určená pre rekreačnú hru. K dispozícii s červenou alebo svietivo žltú lopatkou. Prípadnú farbu prosíme špecifikovať v poznámke objednávky.

6,80 5,70 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-H076

Kopací míč BROTHER - odlehčený - vel. 4

Kopací míč BROTHER - odlehčený - vel. 4

Kopací míč Brother - odlehčený - vel. 4, materiál je třívrstvá PVC kůže, určený pro mládež a rekreační hru na trávě nebo na měkkých površích - např. na písčitém povrchu nebo na umělé trávě.

8,10 6,70 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 04-VWB432

Potištěný míč UNICORN - 230 mm

Potištěný míč UNICORN - 230 mm

Potištěný míč plastový - potisk INICORN - jednorožec. Průměr míče je 230 mm, míč má certifikát bezpečné hračky. Jedná se o lehkýpotištěný míč s lakovaným povrchem, který zabraňuje odírání. Míč je vhodný i pro malé děti, protože je velmi lehký a zároveň odolný.

2,90 2,40 € s DPH

nie je skladom

Kód: 04-06/741

Florbalová hokejka EXEL Wooloc 96 cm pravá

Florbalová hokejka EXEL Wooloc 96 cm pravá

Florbalová hokejka EXEL Miracle - pravá. Dĺžka hokejky 95 cm, tvrdosť žrde je 32. Hokejka je vybavená modernou čepeľou. Hokejka od remonovaného výrobca má certifikát IFF a je doporučená závodným hráčom. K dispozícii dve prevedenia EXEL a prevedenie Wooloc Winner - 96 cm. Farbu / typ hokejky prosíme špecifikovať v poznámke objednávky.

23,00 19,10 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-H071/P

Lopta potlačená Jolly

Lopta potlačená Jolly

Potištěný míč gumový - Jolly multicolor 120 mm. Různé barvy.

1,50 1,20 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 04-06/400

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím