Bazénová chemie - chlorová - řasy. NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Přípravek slouží k zabránění růstu řas, které jsou schopny přivyknout si na chlor během několika dní. Je účinný proti řasám a plísním, v menší míře i proti bakteriím. Má preventivní i likvidační účinky, ničí většinu běžných řas vyskytujících se v bazénech, má bakteriostatické účinky proti některým patogenním bakteriálním kmenům a je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými přípravky používanými k dezinfekci vody


Mohlo by Vás zaujímať

Bestway Člun nafukovací potištěný 34106

Bestway Člun nafukovací potištěný 34106

Nafukovací člun potištěný nafukovací

6,40 5,30 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-P34106

Celotvárová potápačská maska junior veľkosť S modrá

Celotvárová potápačská maska junior veľkosť S modrá

Potápačská celotvárová maska ​​sa zabudovanýn šnorchlom je novým výrobkom pre potápanie. jedná sa o novú konceppci potápačské sady, ktorá zakrýva aj ústa plavcov. To je výhodné najmä pre deti, ktoré nevedia ešte držať šnorchel pevne v ústach. Maska umožňuje potápanie iba pri hladine. Veľkou výhodou je vyklenutý zorník, ktorý umožňuje videnie takmer pod priamym uhlom - 180 °. V uzavretom priestore masky je možné dýchať nosom aj ústami. Veľká výhoda je, že nemôže dôjsť k vdýchnutiu vody. Obmedzené množstvo vody, ktoré sa môže do masky dostať, je možné vyfúknuť výpustným ventilom von pri zdvihnutí hlavy nad hladinu. Špeciálny systém konštrukcie šnorchla zabudovaného do hornej časti masky zabraňuje prieniku vody. Materiál silikón + tvrdené sklo. Perfektne padnúci upínací systém zložený z dvoch nastaviteľných gumových pásikov, ktoré natahají za vlasy, umožňuje dokonalé držanie masky na tvári. Veľkosť S je vhodná pre deti a ženy s menšou tvárou. Je možné si overiť vhodnosť masky zmeraním vzdialenosti od koreňa nosa po bradu. Veľkosť S je vhodná pri dĺžke medzi 9 - 12 cm. Meranie veľkosti sa vykonáva mimo nos, iba ako priama vzdialenosť brady a koreňa nosa. Potápanie je odporúčané len do jedného metra pod hladinu. Vo väčších hĺbkach môže dôjsť k tlaku vody na masku, a tým aj nepríjemnému tlaku na tvár. K dispozícii vo farbe modrej - viď foto.

27,30 22,70 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-P1501S-MO

Potápěčské brýle senior BLUE DEVIL

Potápěčské brýle senior BLUE DEVIL

Potápěčské brýle senior BLUE DEVIL. Polykarbonátové čočky, pohodlný dvojitý okraj, nastavitelný popruh na hlavu, 100% latex, barva: černé, modré, červené. Barvu nutno specifikovat v poznámce objednávky.

6,50 5,50 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-P22051

Okuliare potápačské juniorské BROTHER

Okuliare potápačské juniorské BROTHER

Okuliare potápačské BROTHER - JUNIOR, tvrdené sklo, siliter - Siliter, je materiál s podobnými vlastnosťami ako je silikón, ktorý zaručuje aj kvalitné fungovanie okuliarov pri potápaní. Veľkosťou priezoru sú okuliare odporúčajú ženám a mládeži. Dodávame vo farbe modrej - viď. foto.

6,10 5,10 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-P59954-MO

MARIMEX pH- (granulát)

MARIMEX pH- (granulát)

Bazénová chemie - chlorová - pH. NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Přípravek slouží ke zvýšení hodnoty pH vody, kde ideální hodnota je 6,8 až 7,2. Příliš kyselé pH pod hodnotou 7,0 totiž způsobuje korozi kovových povrchů. Hodnota pH také ovlivňuje rozpustnost a účinnost všech použitých chemických přípravků. S přípravkem AQuaMar pH plus se vám podaří dostat hodnotu pH ve vašem bazénu pod kontrolu.

6,40 5,30 € s DPH

skladom 1 - 5 ks

Kód: 30-MM11300106

Okuliare potápačské juniorske šedé BROTHER

Okuliare potápačské juniorske šedé BROTHER

Okuliare potápačské BROTHER - JUNIOR, tvrdené sklo, siliter - Siliter, je materiál s podobnými vlastnosťami ako je silikón, ktorý zaručuje aj kvalitné fungovanie okuliarov pri potápaní. Veľkosťou priezoru sú okuliare odporúčajú ženám a mládeži. Dodávame vo farbe šedej - viď. foto.

6,10 5,10 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-P59954-SE

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím