Plovací, pěnová nudle, o délce 1,8 m a průměru 7 cm. Ideální na hraní, cvičení, či skládání útvarů, ve vodě. K výrobku je možno dokoupit spojky k plovacím nudlím, které máme k dispozici pod označením P04/1. K dispozici jsou barvy: ORANŽOVÁ A FIALOVÁ. Barvu prosíme specifikovat v poznámce objednávky.


Mohlo by Vás zaujímať

Čiapka plavecká senior Speedo P1183

Čiapka plavecká senior Speedo P1183

Plavecká čiapka SPEEDO - senior. Materiál polyester. Čiapka sa nasadzuje logom Speedo na pravú stranu hlavy. Na výšku má čiapky cca 15 cm (voľne ložených látok). Šírka čiapky v spodnej, prešívané časti, je 20 cm (voľne ložených látok). K dispozícii v štyroch farbách - tmavo modrá, svetlo modrá, červená a čierna. Farbu čiapky, je nutné špecifikovať v poznámke objednávky.

4,30 3,60 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-P1183

Krokodýl nafukovací 167 x 89 cm P41010

Krokodýl nafukovací 167 x 89 cm P41010

Nafukovací krokodýl na vodu 167 x 89 cm , pro děti nad 3 roky. Nosnost max. 45 kg

8,70 7,30 € s DPH

skladom > 50 ks

Kód: 05-P41010

Okuliare potápačské silikónové univerzálne žlté BROTHER

Okuliare potápačské silikónové univerzálne žlté BROTHER

Potápačské okuliare BROTHER P59951 s tvrdeným sklom, silikónové tesnenie zaručuje perfektnú priľnavosť na tvári a účinne bráni prieniku vody dovnútra okuliarov. Okuliare majú moderný dizajn a sú dodávané vo farbe žltočierne. Silikón je materiál, ktorý perfektne odoláva poveternostným vplyvom a slanej vode. Doporučené pre juniorov a dospelých vzhľadom ku konštrukcii okuliarov, ktorá umožňuje univerzálne použitie.

12,90 10,70 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-P59951-ZL

Kúpacia čiapka senior polyamid s potlačou

Kúpacia čiapka senior polyamid s potlačou

Kúpacie čiapky polyamidové - seniorská veľkosť. Materiál je veľmi poddajný a prispôsobí sa rôzne veľkosti hlavy. K dispozícii sú rôzne farby čiapok - napr. Tm. modrá, čierna, červená, žltá, s farebnou potlačou.

1,40 1,20 € s DPH

nie je skladom

Kód: 05-P1908

Celotvárová potápačská maska so šnorchlom veľkosť L šedá

Celotvárová potápačská maska so šnorchlom veľkosť L šedá

Potápačská celotvárová maska ​​sa zabudovanýn šnorchlom je novým výrobkom pre potápanie. jedná sa o novú konceppci potápačské sady, ktorá zakrýva aj ústa plavcov. To je výhodné najmä pre deti, ktoré nevedia ešte držať šnorchel pevne v ústach. Maska umožňuje potápanie iba pri hladine. Veľkou výhodou je vyklenutý zorník, ktorý umožňuje videnie takmer pod priamym uhlom - 180 °. V uzavretom priestore masky je možné dýchať nosom aj ústami. To je veľká výhoda, že nemôže dôjsť k vdýchnutiu vody. Obmedzené množstvo vody, ktoré sa môže do masky dostať, je možné vyfúknuť výpustným ventilom von pri zdvihnutí hlavy nad hladinu. Špeciálny systém konštrukcie šnorchla zabudovaného do hornej časti masky zabraňuje prieniku vody. Materiál silikón + tvrdené sklo. Perfektne padnúci upínací systém zložený z dvoch nastaviteľných gumových pásikov, ktoré neťahajú za vlasy, umožňuje dokonalé držanie masky na tvári. Veľkosť L je vhodná pre juniorov a pre dospelých vrátane žien s väčším tvárou. Je možné si overiť vhodnosť masky zmeraním vzdialenosti od koreňa nosa po bradu. Veľkosť L je vhodná pri dĺžke nad 12 cm. Meranie veľkosti sa vykonáva mimo nos, iba ako priama vzdialenosť brady a koreňa nosa. Potápanie je odporúčané len do jedného metra pod hladinu. Vo väčších hĺbkach môže dôjsť k tlaku vody na masku, a tým aj nepríjemnému tlaku na tvár. K dispozícii vo farbe šedej - viď foto.

29,00 24,10 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-P1501L-SE

Potápačská maska dámska modrá BROTHER

Potápačská maska dámska modrá BROTHER

Potápačské okuliare dámske Brother, tvrdené sklo, siliter - materiál s podobnými vlastnosťami ako je silikón, ktorý zaručuje aj kvalitné fungovanie okuliarov pri potápaní. Odporúčaný vek od 10 rokov a pre ženy. Veľkostne odpovedajú dámske veľkosti. Šírka priezoru 16,5 cm, výška zorníku 9 cm (merané v najširšom mieste). Dodávame vo farbe modrej - viď foto.

6,80 5,70 € s DPH

skladom > 100 ks

Kód: 05-P59957-MO

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím